پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۶۴۱
|
کد خبر: ۲۱۵۶
همایش شیوه های نوین آموزش و اختتامیه مسابقات قرآن کریم، با حضور دانشجویان دانشگاه بوعلی سینا برگزار شد.
تاریخ انتشار: ۱۹:۴۷ - ۱۵ اسفند ۱۳۹۷

به گزارش خبرنگار بسنا، همایش شیوه های نوین آموزش و اختتامیه مسابقات قرآن کریم، با حضور دانشجویان دانشگاه بوعلی سینا برگزار شد.


اسامی برگزیدگان بخش حفظ شفاهی مسابقات قرآن کریم:

حفظ 5 جزء خواهران
نفر اول: فرشته ظرافتی اکمل از حوزه علمیه خواهران
نفر دوم: زهرا مرادی صامت از دانشگاه بوعلی سینا
نفر سوم: زهرا احمدی از حوزه ی علمیه خواهران

حفظ 10 جزء خواهران
نفر اول: فاطمه پرویزی از کانون اسلامی خواهران
نفر دوم: لیلا افشانی از حوزه علمیه خواهران
نفر سوم: فریبا غلامحسینی از حوزه علمیه خواهران

حفظ 20 جزء خواهران
نفر اول: سمیه افشاری از دانشگاه بوعلی سینا

حفظ کل خواهران
نفر اول: زهرا راجی از دانشگاه بوعلی سینا
نفر دوم: حمیرا گوهری از حوزه علمیه خواهران

حفظ 10 جزء برادران
نفر اول: مهدی رجبیان از دانشگاه بوعلی سینا
نفر دوم: امیرمحمد عباسی از دانشگاه بوعلی سینا
نفر سوم: مرتضی شفیق از دانشگاه بوعلی سینا

اسامی برگزیدگان مسابقات شفاهی سی و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان:
رشته ی ترتیل خواهران
نفر اول: اکرم رستمی از دانشگاه بوعلی سینا
نفر سوم مشترک: سعیده حبیبیان از کانون اسلامی خواهران
زهره قاسمی از حوزه علمیه خواهران

رشته ی تحقیق خواهران
نفر دوم: راضیه عرفانیان از دانشگاه بوعلی سینا

رشته ی ترتیل برادران
نفر اول: مصطفی زارعی از دانشگاه بوعلی سینا
نفر سوم: محمدرضا سلطانی از دانشگاه بوعلی سینا

رشته ی تحقیق برادران
نفر اول: حسن رستمی از دانشگاه بوعلی سینا
نفر دوم: مسعود صفری از دانشگاه بوعلی سینا
نفر سوم: سید محمدحسین موسوی از دانشکده ی شهید مفتح

رشته ی اذان برادران
نفر سوم: محسن اعصامی از دانشگاه بوعلی سینا

رشته ی دعا و مناجات خوانی برادران
نفر سوم: سید یعقوب کریمی از دانشگاه بوعلی سینا

اسامی برگزیدگان مسابقه ی بزرگ کتابخوانی:
رشته آشنایی با احادیث اهل بیت(ع)
نفر اول: سحر عبدلی شایسته

رشته ی حفظ موضوعی قرآن کریم

نفر اول: سجاد نیک مرادی
نفر دوم: سمانه مرادی صامت

رشته ی آشنایی با صحیفه ی سجادیه:
نفر اول: راحله قیصری

رشته ی آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه:
نفر اول: فاطمه نعیمی
نفر دوم: زینب خرم روئی
نفر سوم: بهناز بکند

رشته ی آشنایی با احادیث اهل بیت(ع):
نفر اول: سارا وزینی کامل
نفر دوم: علی اله یار
نفر سوم: حسین ولیزاده

رشته ی آشنایی با سیره ی معصومین(ع):
نفر اول: نفیسه برومند
نفر دوم: فاطمه محمدی
نفر سوم: محدثه میرزایی

رشته ی احکام:
نفر اول: حسن سهرابی
نفر دوم: مریم خوشابی
نفر سوم: فریده رمضانی

رشته ی پرسمان معارفی:
نفر اول: عاطفه موفق
نفر دوم: محمدرضا مهدور
نفر سوم: اعظم خانبخشی

رشته ی سبک زندگی ایرانی و اسلامی:
نفر اول: فاطمه نایینی
نفر دوم: سحر تیموری
نفر سوم: مریم رضوان

خبرنگار: بداخشان

عکس: مختاری


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
فرهنگ و هنر