پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۷۳۴
|
کد خبر: ۱۲۱۷
معاون فرهنگی وزارت علوم با اشاره به حمایت از پیاده روی اربعین دانشجویی گفت: حمایت از طریق وزارت علوم به صورت مستقیم صورت نمی گیرد، این حمایت عمدتا از طریق معاونت های فرهنگی دانشگاه ها است.
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۵ - ۱۲ مهر ۱۳۹۷

به گزارش بسنا، دکتر غلامرضا غفاری در خصوص حمایت وزارت علوم از پیاده روی اربعین دانشجویی گفت: حمایت از طریق وزارت علوم، به صورت مستقیم صورت نمی گیرد، عمدتا از طریق معاونت های فرهنگی دانشگاه ها است.

وی درباره اینکه کدامیک از دانشگاه ها امسال برنامه حمایت از پیاده روی اربعین دانشجویی را خواهند داشت افزود: هر دانشگاهی که برنامه داشته باشد خود دانشگاه هم از این برنامه و فعالیت ها حمایت می کند.

معاون فرهنگی وزیر علوم درباره اینکه آیا امسال بودجه ای برای پیاده روی اربعین دانشجویی اختصاص داده شده است یا خیر؟ افزود: این را باید از معاونان فرهنگی دانشگاه ها بپرسید، مشخصا که برای اربعین بودجه ارائه داده نشده، بودجه برای برنامه فرهنگی اختصاص داده شده و در ذیل برنامه فرهنگی این هم دیده شده است.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه نخست

برگزاری حضوری کلاس‌های عملی به تاخیر افتاد/ دفاع از رساله یا پایان‌نامه تا پایان آبان ۱۳۹۹ در قالب نیمسال ۹۸۲ امکان‌پذیر است/ امکان شرکت مشروط در امتحان جامع فراهم شد/ ۲۹شهریور؛ شروع نیمسال ۹۹۱/ دانشجویان دانشگاه بوعلی‌سینا برای ترم تابستانی چه کنند؟!/ تکلیف امتحانات برگزارنشده ترم ۹۸۲ چیست؟!  (۳ نظر)