پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۷۴۲
|
کد خبر: ۱۴۳۳
همزمان با اجلاس جهانی گردشگری به میزبانی همدان، که از ۲۱ لغایت ۲۳ آبان ماه برگزار می شود، بازدید از جاذبه‌های گردشگری همدان از تاریخ ۲۰ تا ۳۰ آبان دارای تخفیف ۵۰ درصدی هستند.
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۶ - ۱۴ آبان ۱۳۹۷

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا(بسنا)، همزمان با اجلاس جهانی گردشگری به میزبانی همدان، که از ۲۱ لغایت ۲۳ آبان ماه برگزار می شود، جاذبه‌های گردشگری و تأسیسات اقامتی و خدماتی با تخفیف ۵۰ درصدی به گردشگران خدمات ارائه می کنند.

جاذبه‌هایی مثل غار علیصدر، غار آکواریوم گنجنامه، آرامگاه باباطاهر و بوعلی سینا، تله کابین گنجنامه، گنبد علویان، موزه هگمتانه، موزه تاریخ طبیعی دانشگاه بوعلی سینا، شهربازی رنگین کمان، موزه دفاع مقدس، شهربازی پارک مردم، باغ وحش علیصدر، استخر شهدای شهرداری و سینما کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مشمول این طرح در تاریخ ۲۰ تا ۳۰ آبان ماه می‌باشند.

همچنین مراکز اقامتی همچون هتل امیران۱ و ۲، هتل پارسیان بوعلی، هتل ارم، هتل آپارتمان قائم، هتل مرمر و هتل کتیبه نیز در خدمات اقامتی خود ۵۰ درصد تخفیف برای گردشگران در تاریخ مذکور اعمال می کنند.

در دیگر شهرستان‌های سطح استان نیز این طرح در مکان‌هایی همچون موزه تاریخ و فرهنگ اسدآباد، ارگ باستاتی نوشیجان، موزه تاریخ و فرهنگ ملایر، آرامگاه میررضی الدین تویسرکان، موزه حمام حاج آقا تراب نهاوند و موزه تاریخ و فرهنگ نهاوند با همان تخفیف ۵۰ درصدی برقرار است.

خبرنگار: معتمد


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
استانی