پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۱۴۶۷
|
کد خبر: ۱۴۴۶
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان خبر داد:

اعزام بدون قرعه کشی دانشجویان به عتبات عالیات

محمدرضا فقیهی گفت: دانشگاهیان متقاضی تشرف به عتبات عالیات در بازه زمانی دهم تا ۳۰ آذر ماه می توانند با مراجعه به دفاتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها نام نویسی کنند.
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۸ - ۱۵ آبان ۱۳۹۷

به گزارش خبرنگار بسنا، محمدرضا فقهی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، اظهار داشت: با توجه به درخواست های مکرر دانشگاه ها و دانشجویان مبنی بر اعزام به عتبات عالیات در آذرماه، دانشگاهیان متقاضی تشرف به عتبات عالیات در بازه زمانی دهم تا سی ام آذر ماه می توانند با مراجعه به دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها نام نویسی کنند.

وی گفت: در این بازه زمانی نام نویسی از میان متقاضیان تشرف انجام خواهد شد و نیازی به پیش ثبت نام در سایت لبیک و قرعه کشی بین متقاضیان نیست.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان خاطرنشان کرد: دانشگاهیان علاقمند تشرف به عتبات عالیات در قالب کاروان های زمینی و هوایی از دهم تا ۳۰ آذر به عتبات عالیات اعزام خواهند شد و تسهیلات ۲ میلیونی برای سفرهای زمینی و وام ۳ میلیونی بانک ملت برای سفرهای هوایی به زائرین دانشگاهی تعلق خواهد گرفت.

وی اضافه کرد: دانشگاهیان تهران جهت ثبت نام می توانند با در دست داشتن گذرنامه و مدارک دانشجویی خود به دفتر ستاد واقع در خیابان کارگر شمالی، نرسیده به نصرت، بن بست امین، پلاک ۴ و در سایر استان ها به دفاتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه محل تحصیل خود مراجعه کنند.

خبرنگار: اسماعیلی


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
فرهنگ و هنر