پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۱۰۹۵
|
کد خبر: ۱۸۹۱
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان خبر داد:

زائرین عتبات دانشگاهی بسته فرهنگی دریافت می کنند

حجت الاسلام سید محمدرضا فقیهی گفت: بسته فرهنگی، ویژه زائرین بیستمین دوره عتبات دانشگاهیان آماده و به زائرین کاروانهای دانشگاهی اهدا می شود.
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۶ - ۱۶ دی ۱۳۹۷

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان ضمن اعلام این خبر، افزود: بسته های فرهنگی به زودی به دفاتر ستاد در سراسر کشور ارسال می شود و در زمان تحویل مدارک، همایش های استانی یا کلاس های کاروانی تقدیم زائرین خواهد شد.

وی گفت: از محتوای این بسته آموزشی سوالاتی طراحی شده و مسابقه کتابخوانی آن نیز در سامانه جامع عتبات دانشگاهیان آغاز شده است.

فقیهی ادامه داد: برنامه های فرهنگی متنوعی برای زائرین دانشگاهی در نظر گرفته ایم که اهدای این بسته، اولین برنامه فرهنگی پیش از سفر است.

وی خاطرنشان کرد: این بسته آموزشی شامل مجموعه هشت بهشت، به فرزندم، مفاتیح دانشجویی و دفترچه یادداشت است. به هر زائر دانشجو یک بسته تعلق قرار خواهد گرفت و به زوج های دانشجو، یک بسته و دو مفاتیح اهدا خواهد شد.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان تصریح کرد: در سراسر کشور همایش های استانی یا کلاس های آموزشی با حضور زائرین دانشگاهی برگزار خواهد شد که هدف از برگزاری آن، ذکر مسائل اجرایی، بایدها و نبایدهای سفر عتبات و لزوم بهره برداری بیشتر از این سفرمعنوی است.

وی افزود: از هفته آینده همایش های استانی قبل از سفرعتبات دانشگاهیان آغاز می شود که اولین همایش ۲۳ دی ماه به میزبانی استان اصفهان و با حضور زائرین این استان برگزار خواهد شد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
فرهنگ و هنر