پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۱۴۰۹
|
کد خبر: ۲۲۷۵
به منظور بررسی راهکارهای ارتقاء کیفیت فعالیت های علمی دانشجویی؛

نشست اساتید و دانشجویان علوم انسانی با مسؤولین دانشگاه برگزار شد + گزارش تصویری

نشست اساتید و دانشجویان علوم انسانی با مسؤولین دانشگاه بوعلی سینا به منظور بررسی راهکارهای ارتقاء کیفیت فعالیت های علمی دانشجویی برگزار شد.
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۶ - ۳۰ فروردين ۱۳۹۸
به گزارش خبرنگار بسنا، نشست اساتید و دانشجویان علوم انسانی با مسؤولین دانشگاه بوعلی سینا به منظور بررسی راهکارهای ارتقاء کیفیت فعالیت های علمی دانشجویی برگزار شد.

در این نشست اساتید راهنمای انجمن های علمی دانشجویی علوم انسانی به بیان دیدگاه های خود پیرامون نیازهای ضروری علوم انسانی پرداخته و از مشکلات فعالیت های دانشجویی در این زمینه مباحثی را مطرح کردند.

دانشجویان عضو انجمن های علمی دانشجویی علوم انسانی نیز در این جلسه به بیان انتقادات، مشکلات و پیشنهادهای خود برای بهبود فضای فعالیت های علمی دانشجویی پرداختند.

در این نشست، همچنین مسؤولین دانشگاه بوعلی سینا پس از شنیدن نقطه نظرات حاضرین، راهکارها و تمهیدات لازم برای تسهیل و رفع موانع و مشکلات و قوانین موجود حوزه آموزش عالی در باب فعالیت های دانشجویی را بیان کردند.

خبرنگار: اسماعیلی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه نخست

برگزاری حضوری کلاس‌های عملی به تاخیر افتاد/ دفاع از رساله یا پایان‌نامه تا پایان آبان ۱۳۹۹ در قالب نیمسال ۹۸۲ امکان‌پذیر است/ امکان شرکت مشروط در امتحان جامع فراهم شد/ ۲۹شهریور؛ شروع نیمسال ۹۹۱/ دانشجویان دانشگاه بوعلی‌سینا برای ترم تابستانی چه کنند؟!/ تکلیف امتحانات برگزارنشده ترم ۹۸۲ چیست؟!  (۳ نظر)