پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۲۰۹۶
|
کد خبر: ۲۶۸۸
دبیر ستاد ازدواج دانشجویی اعلام کرد: ثبت نام بیست و سومین دوره طرح ملی ازدواج دانشجویی با عنوان «همسفر تا بهشت» در صورتی که برنامه ریزی ها با مشکل خاصی مواجه نشود، از ۱۰ مهر ۹۸ آغاز می شود.
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۲ - ۳۱ مرداد ۱۳۹۸

زمان ثبت نام بیست و سومین دوره ازدواج دانشجویی اعلام شد

به گزارش بسنا، مهدی غلامی مقدم با اشاره به زمان ثبت نام بیست و سومین دوره طرح ملی ازدواج دانشجویی با عنوان «همسفر تا بهشت» گفت: برنامه ازدواج دانشجویی متناسب با سال تحصیلی و از مهر تا مهر برنامه ریزی می شود و ثبت نام «بیست و سومین دوره طرح ملی ازدواج دانشجویی» با عنوان «همسفر تا بهشت» نیز در صورتی که برنامه ریزی ها با مشکل خاصی مواجه نشود، از ۱۰ مهرماه ۹۸ آغاز می شود.

وی گفت: یکی از مهمترین برنامه های ازدواج، طرح ملی «همسفر تا بهشت» است که در قالب این طرح دانشجویانی که ازدواج می کنند یک هدیه سفر ۳ روزه از سوی دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها دریافت می کنند که سفر مشهد مقدس است.

دبیر ستاد ازدواج دانشجوی ادامه داد: دانشگاه ها نیز امسال برنامه مبسوطی در این زمینه خواهند داشت و همچنین در حال برنامه ریزی رویکرد جدید پژوهش محور در حوزه قبل ازدواج، حین ازدواج و پس از ازدواج هستیم.

وی درباره ارائه فرصت برای زوج هایی که سال گذشته نتوانسته اند درطرح ملی ازدواج دانشجویی با عنوان «همسفر تا بهشت» شرکت کنند گفت: معمولا هرسال به این صورت است که زوج هایی که به هر دلیل نتوانستند سال گذشته شرکت کنند، یک فرصت به آنها برای شرکت در دوره جدید داده می شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
فرهنگ و هنر