به گزارش بسنا، معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بوعلیسینا همزمان با اختتامیه مجازی دهه سرآمدی آموزش اسامی سرآمدان آموزشی را منتشر کرد.
در این میان گروههایی که نفر اول آنها سال قبل به عنوان استاد نمونه انتخاب شده، نفر دوم گروه هم (به شرط دارا بودن شرایط) انتخاب شده است.
همچنین گروههایی که ۱۵ نفر یا بیشتر عضو هیات علمی دارند، دو نفر به عنوان استاد نمونه انتخاب شده است.
برای گروههایی که نفرات اول آنها، شرایط مندرج در شیوهنامه انتخاب استاد نمونه را احراز نکردهاند، استاد نمونه انتخاب نشده است.
افرادی که حضور نامنظمی دارند از لیست برتر حذف شدهاند؛ همچنین برای برگزاری امتحانات میانترم و حضور و غیاب، امتیاز مازاد لحاظ شده است.
برای گروههایی با کمتر از ۵ نفر، با نظر دانشکده با نزدیکترین گروه ادغام شده است.
اسامی سرآمدان آموزشی به شرح زیر است:
گروه آمار: دکتر اصغر سیف - دکتر رحیم محمودوند
گروه ریاضی: دکتر پوریا عصاری - دکتر مهدی قیاسوند
گروه زمینشناسی: دکتر مجتبی حیدری - دکتر حسن محسنی
گروه زیستشناسی: دکتر رویا کرمیان
گروه فیزیک: دکتر محمد ملکجانی - دکتر محمد امیری
گروه پاتوبیولوژی: دکتر پژمان محمودیکوهی - دکتر عبدالمجید محمدزاده
گروه بهداشت و کنترل مواد غذایی و علوم درمانگاهی: دکتر بهناز بازرگانی
گروه حسابداری: دکتر عباس افلاطونی
گروه علوماجتماعی: دکتر حاتم حسینی - دکتر محمدتقی سبزهای
گروه علوم اقتصادی: دکتر سیداحسان حسینیدوست - دکتر داود جعفریسرشت
گروه روانشناسی: دکتر مهران فرهادی
گروه علوم سیاسی: دکتر حمید یحیوی - دکتر رضا رحمتی
گروه الهیات: دکتر محمدرضا فریدونی
گروه حقوق: دکتر ستار عزیزی
گروه زبان انگلیسی: دکتر محمدهادی محمودی
گروه زبان و ادبیات عرب: دکتر سیدمهدی مسبوق - دکتر ناصر قرهخانی
گروه معارف اسلامی: دکتر محمدمهدی حاجیلوییمحب
گروه ربانشناسی همگانی، زبان فرانسه و ایرانشناسی: دکتر حسن زختاره
گروه زبان و ادبیات فارسی: دکتر مجید منصوری
گروه علومتربیتی: دکتر محمدرضا یوسفزاده چوسری - دکتر افشین افضلی
گروه مدیریت دولتی رزن: دکتر علی اصغریصارم
گروه صنایع غذایی بهار: دکتر آریو امامیفر
گروه گرافیک: دکتر غلامرضا شاملو
گروه معماری: دکتر محمدرضا عراقچیان
گروه طراحی صنعتی و شهرسازی: دکتر زهرا مریخپور
گروه باستانشناسی: دکتر عباس مترجم - دکتر کاظم ملازاده
گروه مهندسی آبیاری: دکتر حامد نوذری
گروه مهندسی بیوسیستم: دکتر ابراهیم احمدی - دکتر فخرالدین صالحی
گروه گیاهپزشکی: دکتر سهیلا میرزایی
گروه زراعت و اصلاح نباتاتو بیوتکنولوژی: دکتر گودرز احمدوند - دکتر سنبل ناظری
گروه خاکشناسی: دکتر محسن جلالی - دکتر زهرا کلاهچی
گروه ترویج و آموزش کشاورزی: دکتر موسی اعظمی
گروه علوم باغبانی: دکتر حسن ساریخانی - دکتر محمود اثنیعشری
گروه علوم دامی: دکتر علی اصغر ساکی
گروه مهندسی برق: دکتر زهرا سهرابی
گروه مهندسی صنایع: دکتر پروانه سموئی
گروه مهندسی علم مواد: دکتر یوسف مظاهری
گروه مهندسی مکانیک: دکتر عباس فدائی - دکتر داود نادری - دکتر فرامرز فرشتهصنیعی
گروه مهندسی کامپیوتر: دکتر حسن ختنلو
گروه مهندسی عمران: دکتر سیدمهدی حسینیان - دکتر عباس قدیمی
گروه شیمی آلی و کاربردی: دکتر محمدعلی زلفیگل - دکتر سیمین اسدآبادی
گروه شیمی تجزیه: دکتر داود نعمتالهی - دکتر صادق خزلپور
گروه شیمی معدنی: دکتر مهدی بیات
گروه شیمی فیزیک: دکتر سعید عزیزیان
گروه علوم ورزشی: دکتر علی یلفانی