پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۱۵۹
|
کد خبر: ۴۱۲۹
سخنگوی سازمان سنجش از آغاز مهلت مجدد ثبت‌نام و انتخاب رشته آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی سال ۱۳۹۹ خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۰ - ۱۸ تير ۱۳۹۹

به گزارش بسنا و به نقل از دانشجو، فاطمه زرین‌آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور درباره ثبت‌نام و انتخاب رشته سری دوم و اعلام رشته محل‌های جدید و اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی سال ۱۳۹۹، گفت: برای فراهم کردن تسهیلات بیشتر فرصت مجددی تعیین شده تا داوطلبانی که پیش از این در بازه‌های زمان تعیین شده موفق به ثبت‌نام نشدند، بتوانند انتخاب رشته داشته باشند.

زرین‌آمیزی ادامه داد: در این راستا متقاضیان از امروز چهارشنبه ۱۸ تیرماه تا روز یکشنبه ۲۲ تیرماه می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org ضمن مطالعه دفترچه راهنما و توجه به اصلاحات منتشر شده نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور بیان کرد: همچنین داوطلبانی که پیش از این ثبت‌نام خود را تکمیل و کد رهگیری ثبت‌نام دریافت نموده‌اند نیز می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و یا ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آموزش و پژوهش