پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۵۸۴
|
کد خبر: ۴۵۹۰
بنابر مصوبه هیأت رئیسه دانشگاه، کلیه فعالیت‌های آموزشی و اداری دانشگاه از اول تا چهاردهم آذر‌ماه، به صورت دور‌کاری تداوم خواهد داشت.
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۱ - ۳۰ آبان ۱۳۹۹

به گزارش خبرنگار بسنا، با عنایت به مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا و در راستای اجرای بخشنامه شماره ۳۷۴۸۹۹ مورخ ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور و ابلاغیه شماره ۱۸۴۵۴۸ مورخ ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و نظر به وضعیت قرمز شهر همدان، هیأت رئیسه دانشگاه بوعلی‌سینا انجام فعالیت­‌های آموزشی و اداری را از اول تا ۱۴ آذر ۱۳۹۹ به صورت دورکاری و به شرح ذیل تعیین نموده است:

کلیه برنامه­‌ها و فعالیت­‌های آموزشی همچنان به صورت غیرحضوری (مجازی) با جدیت ادامه خواهد یافت.

اساتید، برگزاری کلاس­‌ها و وظایف آموزشی و پژوهشی شامل راهنمایی دانشجویان، رفع اشکال، جلسات دفاعیه و سایر وظایف محوله را در بستر سامانه‌های مجازی انجام خواهند داد.

برگزاری جلسات گروه‌های آموزشی شامل بررسی پذیرش دانشجویان غیرایرانی، بررسی پروپوزال دانشجویان تحصیلات تکمیلی، برنامه‌ریزی و برگزاری جلسات پیش‌دفاع و دفاعیه رساله دکتری و دفاعیه کارشناسی‌ارشد به‌صورت غیرحضوری و بدون وقفه تداوم خواهد یافت.

حضور دانشجویان تحصیلات تکمیلی (ترجیحاً دکتری) در موارد استثناء برای تکمیل پژوهش‌های حساس و در حال اجرا که وقفه، باعث آسیب جدی به پژوهش می­‌گردد با رعایت مقررات بهداشتی در محل انجام پژوهش امکان­‌پذیر است.

تداوم اسکان دانشجویان موضوع بند قبل، با تأیید مجدد استاد راهنما و معرفی دانشکده­‌ها با رعایت موازین بهداشتی مجاز می‌باشد.

اقدامات ضروری و پشتیبانی مطابق بند ۳/۳ بخشنامه صدرالذکر و بند ۴ نامه وزیر علوم، در بخش حفاظت فیزیکی، حفاظت از تأسیسات و سامانه‌های الکترونیکی به صورت شیفت­‌بندی انجام خواهد شد.

ضمن تأکید بر استمرار فعالیت‌ها از طریق دورکاری، لازم است کارمندان دانشگاه، کلیه وظایف محوله را در ساعات اداری، تحت نظارت مدیران انجام دهند و در هر حال برای انجام وظایف محوله در ساعات اداری در دسترس باشند.

چنانچه در مواقع ضروری برای انجام یا فراهم‌کردن مقدمات برخی از امور یا برای انجام امور مربوط به شرکت همکاران در جلسات حضوری مراجع اداری و قضایی خارج از دانشگاه، نیاز به مراجعه حضوری باشد، همکاران با نظر مدیر مربوطه ضمن رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی ملزم به حضور در محل کار خواهند بود.

بدیهی‌است، هرگونه حضور کارمندان خارج از مجوز‌های یادشده و بدون هماهنگی با حراست دانشگاه ممنوع است.

کلیه همکاران می‌بایست روزانه به اتوماسیون اداری خود مراجعه نموده و نسبت به مکاتبات ارجاعی اقدام مقتضی را معمول نمایند.

کلیه جلسات و رویداد‌های دانشگاه که به صورت مجازی امکان برگزاری دارند، طبق روال معمول برگزار خواهد شد.

خبرنگار: مولوی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه نخست