پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۷۲۲
|
کد خبر: ۴۷۶۱
سازمان امور دانشجویان وزارت علوم اعلام کرد؛

پنجمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار برگزار می‌شود

سازمان امور دانشجویان وزارت علوم از برگزاری پنجمین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۵:۳۷ - ۲۰ بهمن ۱۳۹۹

به گزارش بسنا و به نقل از وزارت علوم، پنجمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار با هدف معرفی و تجلیل از برترین‌های آموزشی و تحصیلی جامعه هدف طرح شاهد و ایجاد پویایی، تحرک و افزایش انگیزه تحصیلی با مشارکت دستگاه‌های آموزشی عضو طرح شاهد شامل وزارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، آموزش‌وپرورش، دانشگاه آزاد اسلامی و مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه برگزار می‌شود.

ویژگی این جشنواره آن است که سرآمدان تحصیلی به‌عنوان دستاوردهای طرح شاهد که حاصل همکاری بنیاد شهید و پنج دستگاه آموزشی کشور است، به جامعه معرفی می‌شود.

دانشجویان، طلاب و دانش آموزان شاهد و ایثارگر شامل: همسر و فرزند شهید، آزادگان، جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آنان می‌توانند از طریق ستادهای شاهد و ایثارگر مراکز آموزشی و آموزش و پرورش محل تحصیل خود اقدام کنند.

دانشجویان شاهد و ایثارگر می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از ضوابط این جشواره به وب‌سایت ایثار به نشانی www.isaar.ir مراجعه کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آموزش و پژوهش