پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۴۶۶
|
کد خبر: ۴۸۳۲
در سال ۱۴۰۰ و با تلاش حوزه هنری همدان؛

چهار کارگاه تخصصی ادبی برگزار می‌گردد

چهار کارگاه ادبی، در سطوح مختلف، با تدریس اساتید مطرح استان از سوی حوزه هنری همدان در سال آینده برگزار خواهد شد.
تاریخ انتشار: ۰۹:۴۴ - ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

به گزارش خبرنگار بسنا، مسؤول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری استان همدان با بیان اینکه اساتید این دوره‌ها از برترین چهره‌های ملی در حوزه ادبی هستند، گفت: کارگاه داستان‌نویسی مقدماتی، با تدریس سید میثم موسویان، کارگاه داستان‌نویسی پیشرفته با تدریس مرتضی فرجی، کارگاه رمان‌نویسی با تدریس تیمور آقامحمدی و کارگاه مبانی شعر با تدریس میرهاشم میری در سال ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

مریم زندی کارگاه‌های ادبی را متناسب با نیاز ادبی نویسندگان و شاعران مستعد استان اعلام کرد و افزود: زمان ثبت‌نام علاقه‌مندان تا پایان اردیبشهت ماه ۱۴۰۰ تعیین شده‌است و تیر تا دی‌ماه سال آینده نیز زمان برگزاری کارگاه‌ها خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه کارگاه‌های فوق پیش‌نیاز یکدیگر می‌باشند تصریح کرد: هنرجویان پس از دوره در صورتی که در آزمون، حد نصاب نمرات را به دست آورند می‌توانند در کارگاه سطح بالاتر ثبت‌نام کنند.

زندی استان همدان را در عرصه ادبیات بسیار قوی و دارای ظرفیت دانست و گفت: حوزه هنری استان همدان از هنرجویان برتر، پس از گذراندن تمامی دوره‌ها در تولید اثر حمایت خواهد کرد.

مسؤول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری استان همدان با اشاره به اینکه در سنوات اخیر بیش از ۵۰۰ نفر در کارگاه‌های فوق شرکت کرده‌اند افزود: شیوه اجرای کلاس‌های این دوره با توجه به محدودیت‌های کرونایی، تیرماه سال آینده اعلام خواهد شد.

علاقه‌مندان شرکت در کارگاه های تخصصی ادبی می توانند با شماره‌های ۳۲۵۱۷۲۹۰ و ۳۲۵۱۷۲۹۱، واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری استان همدان تماس بگیرند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
فرهنگ و هنر