پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۱۵۰۴۲
|
کد خبر: ۴۹۰۱
دکتر منصور غلامی گفت: در سال جدید برنامه آموزشی دانشگاه‌ها براساس تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا ادامه می‌یابد.
تاریخ انتشار: ۱۳:۱۳ - ۱۵ فروردين ۱۴۰۰

به گزارش بسنا و به نقل از وزارت علوم، دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در سال جدید برنامه آموزشی دانشگاه‌ها براساس تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا ادامه می‌یابد.

وی افزود: کلاس‌های عملی و آزمایشگاه‌ها در شهرهای آبی و زرد به صورت حضوری برگزار می‌شود. در این شرایط دانشجویان باید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در اتاق‌های تک نفره خوابگاه‌ها اسکان یابند.

غلامی خاطرنشان کرد: حضور فیزیکی دانشجویان در دانشگاه‌ها منوط به وضعیت شیوع کرونا ویروس و تصمیم ستاد ملی مقابله با این بیماری است، امیدوارم در سال جدید این بیماری برچیده شود و شاهد حضور فیزیکی همه دانشجویان در محیط دانشگاه‌ها باشیم.

وی همچنین اظهار داشت: یکی از برنامه‌های خوبی که در سال جدید در نظر داریم این است که خدمات دانشجویی را بیشتر کنیم و اقدامی که در این زمینه انجام می‌شود، این است که سازمان امور دانشجویان در دانشگاه‌ها شعبه مستقیم ایجاد کند و معاونت‌های دانشجویی عملا به واحد این سازمان تبدیل شوند.

وزیر علوم تصریح کرد: حضور دفاتر سازمان امور دانشجویان در دانشگاه‌ها موجب می‌شود که خدماتی که سازمان از تهران ارائه می‌دهد به واحدها واگذار کند تا این واحدها با سرعت بیشتر و بررسی‌های دقیق‌تر خدمات را به دانشجو ارائه بدهند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه نخست