پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۵۶
|
کد خبر: ۴۹۲۸
فراخوان بیستمین دوره جشنواره ملی پایان‌نامه‌های برتر دینی و قرآنی دانشجویان کشور، توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم منتشر شد.
تاریخ انتشار: ۰۸:۰۴ - ۳۰ فروردين ۱۴۰۰
به گزارش بسنا و به نقل از وزارت علوم؛ نظر به ضرورت فرهنگ سازی دینی و قرآنی در دانشگاه‌ها و تقویت پژوهش‌های قرآن محور مبتنی بر روش‌های صحیح تحقیق در میان دانشجویان، بیستمین جشنواره ملی پایان نامه‌های برتر دینی و قرآنی دانشجویان با هدف ایجاد انگیزه و تشویق دانشجویان نسبت به نقش‌آفرینی در حوزه تحقیقات دینی و قرآنی برگزار می‌گردد.
 
کلیه فارغ التحصیلان دوره‌های تحصیلات تکمیلی مرتبط، به ویژه گروه‌های علوم قرآن و حدیث و معارف اسلامی که در طول سال تحصیلی جاری (۱۳۹۹-۱۴۰۰) از پایان نامه/رساله خود دفاع نموده اند می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند. خاطر نشان می‌شود کسانی که در دوره‌های گذشته جشنواره شرکت کرده اند مجاز به ارسال مجدد آثار خود نمی‌باشند.
 
لازم به ذکر است در این دوره از جشنواره، دو بخش ویژه «نماز» و «امر به معروف و نهی از منکر» در نظر گرفته شده است که پایان نامه‌های مرتبط با موضوعات فوق به صورت جداگانه مورد ارزیابی قرار گرفته و جوایز ویژه‌ای نیز پیش بینی شده است.
 
علاقه مندان می‌بایست آثار خود را حداکثر تا تاریخ اول مهرماه ۱۴۰۰ به دبیرخانه جشنواره مستقر در اداره کل فرهنگی و اجتماعی، در قالب فایل الکترونیکی ارسال کنند. بدیهی است به آثار دریافتی پس از تاریخ اعلام شده ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 
اطلاعات تکمیلی از طریق پایگاه اطلاع رسانی farhangi.msrt.ir به اطلاع علاقمندان خواهد رسید.
 
نشانی الکترونیکی دبیرخانه: quranmsrt.ir@gmail.com
نشانی دبیرخانه جشنواره: تهران، شهرک قدس، خیابان خوردین، خیابان هرمزان، نبش پیروزان جنوبی، ساختمان وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری، طبقه ۱۲، اداره کل فرهنگی و اجتماعی
شماره تماس جهت هماهنگی: ۸۲۲۳۳۲۴۵-۰۲۱
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آموزش و پژوهش