پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۱۰۴۰
|
کد خبر: ۵۰۰۵
دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی، دکتر «امیر مؤمنی» را به عنوان «سرپرست دانشگاه صنعتی همدان» منصوب کرد.
تاریخ انتشار: ۰۸:۳۸ - ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰

دکتر «امیر مؤمنی» به عنوان «سرپرست دانشگاه صنعتی همدان» منصوب شد

به گزارش بسنا و به نقل از وزارت علوم، در حکم انتصاب دکتر مومنی آمده است:

انتظار می‌رود با بهره مندی از تجارب اعضای هیات علمی دانشگاه و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و ماموریت‌های تعیین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت المال و صرفه جویی در هزینه ها، پرهیز از تجمل گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات مالی، و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه اهتمام ورزید.

دکتر امیر مؤمنی متولد سال ۱۳۵۸، مدرک کارشناسی خود را در رشته مهندسی مواد از دانشگاه صنعتی امیر کبیر، کارشناسی ارشد را نیز در همان رشتعه از دانشگاه خواجه نصیر طوسی و دکترای همین رشته را از دانشگاه صنعتی امیرکبیر اخذ کرده است. وی از سال ۱۳۹۰ در دانشگاه صنعتی همدان مشغول به کار شده است و در حال حاضر دانشیار گروه مهندسی مواد دانشگاه صنعتی همدان است.

وی راهنمایی و مشاوره ۱۵ پایان‌نامه کارشناسی ارشد و دکترا، چاپ بیش از ۸۰ مقاله در مجلات معتبر ISI و بیش از ۲۰ مقاله در کنفرانس‌های معتبر بین‌المللی و داخلی، اجرای ۴ عنوان طرح پژوهشی داخلی و صنعتی را در کارنامه علمی خود دارد. همچنین مدیریت امور پژوهشی و فناوری، مدیریت تحصیلات تکمیلی و معاونت اداری و مالی دانشگاه از سوابق دکتر امیر مؤمنی در امور اجرایی دانشگاه صنعتی همدان است.

گفتنی است؛ وزیر علوم همچنین در نامه‌ای جداگانه ضمن قبول استعفای دکتر حسن ختن‌لو، رئیس سابق دانشگاه صنعتی همدان، از خدمات وی در طول تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دانشگاه