پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۵۳۸
|
کد خبر: ۵۰۱۴
دکتر علی خاکی صدیق، تغییر رنگ شهر‌ها و واکسیناسیون دانشگاهیان را شرط حضوری شدن آموزش‌ها از اول مهرماه اعلام کرد.
تاریخ انتشار: ۰۸:۱۰ - ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰
به گزارش بسنا و به نقل از ایرنا، دکتر علی خاکی صدیق معاون آموزشی وزیر علوم، درباره نامه وزارت علوم به وزارت بهداشت برای واکسینه شدن دانشگاهیان، اظهار داشت: بازگشایی دانشگاه‌ها با حضور دانشجویان در مهرماه ۱۴۰۰ بستگی به شرایط کشور دارد؛ البته وزارت علوم درخواستی در خصوص اولویت قرار دادن دانشگاهیان برای دریافت واکسیناسیون مطرح کرده است چرا که آموزش باید حضوری انجام شود.

وی با بیان این که حضوری شدن آموزش‌ها منوط به حفظ سلامتی افراد است، افزود: اگر واکسیناسیون انجام شود و شرایط کرونایی شهر‌ها در شرایط زرد و آبی قرار بگیرد، امیدواریم کلاس‌ها با محور حضوری از اول مهرماه برقرار شود.

معاون آموزشی وزیر علوم درباره مذاکره این وزارتخانه با وزارت بهداشت برای واکسیناسیون دانشگاهیان، گفت: در حال مذاکره هستیم و درخواستی به وزیر علوم برای ارسال به وزارت بهداشت داده شده است؛ اولویت برای واکسیناسیون، مطالبه دانشگاهیان است و آموزش حضوری نباید بیش از این به تعویق بیافتد.

خاکی صدیق اعلام کرد که هر فردی در محیط دانشگاه حضور داشته باشد، باید در اولویت واکسیناسیون قرار بگیرد.

بنابراین گزارش، تاکنون روسای دانشگاه‌های تهران، فنی و حرفه‌ای و فرهنگیان درخواست‌هایی برای واکسیناسیون دانشجویان و اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها ارایه کرده اند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه نخست