پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۲۱۶
|
کد خبر: ۵۴۷۰
سالن‌ها و زمین‌های ورزشی مرمت شده و دیواره سنگ نوردی دانشگاه بوعلی‌سینا، با حضور رئیس و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه، به بهره برداری رسید.
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۱ - ۲۲ شهريور ۱۴۰۰

به گزارش خبرنگار بسنا، سالن‌ها و زمین‌های ورزشی مرمت شده و دیواره سنگ نوردی دانشگاه بوعلی‌سینا، با حضور رئیس و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه، به بهره برداری رسید.

در این مراسم دکتر محمدی‌فر رئیس دانشگاه ضمن تشکر از دست اندرکاران این اقدام تحسین برانگیز، بر ضرورت آینده‌نگری و توسعه فضاها و امکانات ورزشی دانشگاه و ایجاد فضای سرزندگی در محیط‌های دانشجویی با هدف تامین سلامت جسمی، نشاط اجتماعی و بهزیستی روانی تاکید نموده و از اقدام و برنامه‌های اداره تربیت بدنی و فوق برنامه دانشگاه در این راستا حمایت کرد.

در این پروژه که با اعتباری بالغ بر دومیلیارد ریال انجام شده است، دو پنجره بزرگ بالایی سازه سالن به منظور استفاده در مسائل آموزشی مسدود گردیده و دیواره‌های این سالن تماما رنگ‌آمیزی شده است.

همچنین سیستم گرمایشی و تهویه سالن به منظور صرفه‌جویی در منابع انرژی و حفظ زیبایی سالن، به صورت متمرکز درآمده و در یک سمت سالن مجددا نصب شده است.

در این طرح به دلیل لغزنده‌بودن کف سالن، روی کف‌پوش موجود عملیات ساب‌زنی، ترمیم و رنگ‌آمیزی اجرا شده که پس از انجام، بهتر از قبل قابل استفاده خواهد بود.

دیواره سنگنوردی این سالن نیز با استفاده از ظرفیت بومی استان، اجرا و آماده استفاده شده است.

همزمان با این سالن، زمین‌های چمن طبیعی و مصنوعی، سالن‌های ورزشی شهید خادم و حجاب نیز بهره برداری شد.

خبرنگار: اسماعیلی
عکس: محمدی‌فیض

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه نخست