پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۲۹۲
|
کد خبر: ۵۵۰۷
در نامه دکتر علی خاکی صدیق به دانشگاه‌ها، زمان فراغت از تحصیل دانشجویانی که در ترم ۹۹۲ فارالتحصیل می‌شوند و در مقاطع بالاتر قبول شده‌اند، یک ماه تمدید شد.
تاریخ انتشار: ۰۸:۰۱ - ۰۴ مهر ۱۴۰۰

به گزارش بسنا، معاون آموزشی وزارت علوم در نامه‌ای به دانشگاه‌های کشور اعلام کرد: پیرو بخشنامه شماره ۲/۲۲۶۱۸۰ مورخ ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ و عطف به درخواست‌های دریافتی از برخی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و ذی نفعان، مبنی بر تمدید بخشنامه مذکور و افزایش زمان مجاز فراغت از تحصیل آن عده از دانشجویانی که در آزمون مقطع بالاتر تحصیلی پذیرفته شده اند، با توجه به تداوم محدودیت‌های ناشی از همه گیری کرونا، موارد زیر جهت اجرا ابلاغ می‌شود:

۱) مشروطی در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ منجر به محدودیت تعداد واحد‌های انتخابی دانشجو در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ نشود.
۲) زمان مجاز فراغت از تحصیل آن عده از دانشجویانی که در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ آخرین نیمسال تحصیلی خود را می‌گذرانند و در آزمون ورودی مقطع تحصیلی بالاتر پذیرفته شده‌اند، تا تاریخ ۱۴۰۰/۷/۳۰ تمدید می‌شود.

تشخیص موارد مشمول این بخشنامه که تحصیل آن‌ها به دلیل همه‌گیری کرونا، خارج از اراده آنان و مطابق با روال عادی انجام نشده است، برعهده دانشگاه/موسسه آموزش عالی است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آموزش و پژوهش