پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۳۳۷۲
|
کد خبر: ۵۶۱۶
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر حسین رضوان را به عنوان سرپرست دانشگاه بوعلی‌سینا منصوب کرد.
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۵ - ۱۲ آبان ۱۴۰۰

به گزارش بسنا و به نقل از وزارت علوم، در این حکم انتصاب آمده است:
 
نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست دانشگاه بوعلی سینا منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، روحیۀ انقلابی، راهبرد‌های اساسی دولت مردمی و برنامه‌های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی و جلب همکاری استادان، مدیران و یاوران علمی (کارکنان)، تمامی امکانات مادی و معنوی دانشگاه را جهت تحقق سیاست‌ها و برنامه‌های اسناد بالادستی، مرجعیت و دیپلماسی علمی، توسعه همه‌جانبه علم و فناوری، آموزش پژوهش‌محور، پژوهش آموزش‌محور، مهارت افزایی، کارآفرینی، فرهنگ‌سازی کار تیمی و گروهی و در نهایت اجرای تمامی محور‌های سند «دانشگاه اسلامی» بکار گیرید.

توفیق روزافزون جنابعالی را در پیش‌برد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی)، از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، همچنین در نامه‌ای جداگانه از خدمات و تلاش‌های دکتر یعقوب محمدی‌فر، رئیس سابق دانشگاه بوعلی سینا در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

دکتر حسین رضوان، زاده سال ۱۳۴۶ همدان، دارای دکترای تخصصی ایمنی‌شناسی، گرایش طراحی و ساخت واکسن و عضو هیات علمی دانشگاه بوعلی سینا است، که پیش از این معاون فرهنگی این دانشگاه بوده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه نخست