پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۳۰۴
|
کد خبر: ۵۸۲۳
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، با صدور حکمی، دکتر ابراهیم محمدی‌منش را به عنوان سرپرست دانشگاه ملایر منصوب کرد.
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۲ - ۰۶ بهمن ۱۴۰۰

به گزارش بسنا و به نقل از وزارت علوم، دکتر زلفی‌گل در این حکم، خطاب به دکتر محمدی‌منش آورده است: انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، روحیۀ انقلابی، راهبردهای اساسی دولت مردمی و برنامه‌های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی و جلب همکاری استادان، مدیران و یاوران علمی (کارکنان)، تمامی امکانات مادی و معنوی دانشگاه را جهت تحقق سیاست‌ها و برنامه‌های اسناد بالادستی، مرجعیت و دیپلماسی علمی، توسعه همه‌جانبه علم و فناوری، آموزش پژوهش‌محور، پژوهش آموزش‌محور، مهارت‌افزایی، کارآفرینی، فرهنگ‌سازی کار تیمی و گروهی و در نهایت اجرای تمامی محورهای سند «دانشگاه اسلامی» به کار گیرید.

توفیق روزافزون جنابعالی را در پیش‌برد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی)، از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین در نامه‌ای جداگانه از زحمات و تلاش‌های دکتر خسرو سایوند رئیس سابق دانشگاه ملایر، در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

دکتر ابراهیم محمدی منش، زاده سال ۱۳۵۶ بروجرد، دارای دکتری تخصصی رشته فیزیک حالت جامد از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی و عضو هیات علمی دانشگاه ملایر است. از سوابق اجرایی وی می‌توان به رئیس دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه بوعلی‌سینا، مدیر امور اداری این دانشگاه و دبیر هم‌اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه ملایر اشاره کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دانشگاه