پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۸۱۴
|
کد خبر: ۶۰۸۷
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم:

قیمت غذای دانشجویی تا مهرماه افزایشی ندارد

دکتر مسعود گنجی گفت: به تمام دانشگاه‌های کشور ابلاغ شده است که اجازه افزایش قیمت غذای دانشجویی را بدون مصوبه صندوق رفاه وزارت علوم ندارند و قیمت موجود حداقل تا مهرماه افزایش ندارد.
تاریخ انتشار: ۰۸:۲۷ - ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱

به گزارش بسنا و به نقل از فارس، مسعود گنجی رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم با بیان اینکه تا مهر ماه هیچ افزایش قیمت غذای دانشجویی در دانشگاه‌های کشور نخواهیم داشت، تاکید کرد: صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم به تمام دانشگاه‌های کشور ابلاغ کرده است که هیچ افزایش قیمت غذای دانشجویی تا مهرماه نباید داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: براساس برنامه‌ریزی های صورت پذیرفته، در تابستان هر دانشگاه‌ با هیئت امنای خود جلسه گذاشته و بعد از تصمیم‌گیری درباره میزان افزایش قیمت غذای دانشجویی، قیمت پیشنهادی خود را به صندوق رفاه وزارت علوم ارسال می‌کنند.

رئیس صندوق رفاه وزارت علوم تحقیقات و فناوری خاطرنشان کرد: بعد از دریافت قیمت پیشنهادی غذای دانشجویی، جلسه هیئت امنای صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم برگزار می شود و در این زمینه تصمیم‌گیری و قیمت نهایی به دانشگاه‌ها ابلاغ می‌شود.

وی همچنین با اشاره به کلنگ زنی خوابگاه ۲۵۰ بلوکی متاهلی دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی، گفت: به زودی کلنگ‌زنی یک بلوک خوابگاه متاهلی در تمام دانشگاه‌های کشور آغاز خواهد شد.

گنجی گفت: در سابق، از کل اجاره بهای خوابگاه‌ها حدود ۶۰ درصد آن به حساب دانشگاه‌ها برگردانده می‌شد تا در تجهیز و ارتقاء کیفی خوابگاه‌ها استفاده شود، اما در مدیریت جدید این مقدار به ۹۰ درصد تغییر کرده و حتی ده درصد باقیمانده نیز در دانشگاه‌های همان استان سعی خواهیم کرد هزینه شود که این موضوع کمک زیادی به بهبود رفاه دانشجویان در دانشگاه‌های کشور خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دانشجو