پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۳۵۵۳
|
کد خبر: ۶۲۹۶
مدیریت امور دانشجویی دانشگاه، در اطلاعیه‌ای، جزئیات جدید از ثبت‌نام خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه بوعلی‌سینا را اعلام کرد.
تاریخ انتشار: ۰۹:۳۲ - ۰۹ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش بسنا، متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

به اطلاع دانشجویان واجد شرایط و متقاضی خوابگاه سال‌تحصیلی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۱ که در آخرین پیش‌ثبت‌نام شرکت کرده‌اند می‌رساند، برای رزرو خوابگاه از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۱۰ مردادماه ۱۴۰۱ به مدت ۲۴ ساعت به شرح جدول ذیل، با مراجعه به سامانه خوابگاهی دانشگاه به نشانی sorkh.basu.ac.ir اقدام نمایند.
 
جزئیات جدید از ثبت‌نام و پذیرش در خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه بوعلی‌سینا اعلام شد/ ۲۶ شهریور؛ آغاز ورود دانشجویان به خوابگاه
لازم به ذکر است دانشجویان ورودی ۱۴۰۰ برای رزرو می‌بایست شماره دانشجویی را با دو صفر وارد نمایند، عدد ۴ ابتدای شماره دانشجویی برای رزرو خوابگاه حذف شود.

رزرو به صورت انفرادی فعال می‌باشد.

دانشجویان زیر نمی‌توانند خوابگاه رزرو کنند:

۱) دانشجویانی که هزینه خوابگاه ترم جاری و سنوات قبل را پرداخت نکرده باشند.
۲) دانشجویان بومی ساکن شهر‌های جورقان، صالح‌آباد، لالجین و بهار
۳) دانشجویانی که از وام ودیعه مسکن استفاده کرده باشند.

مهم: دانشجویان واجد شرایط فوق‌الذکر در صورت بروز مشکل در هنگام انتخاب اتاق در بازه زمانی فوق از طریق لینک مشکلات ثبت‌نام در سامانه خوابگاهی دانشگاهی به نشانی sorkh.basu.ac.ir در صفحه اول سامانه خوابگاه، از سربرگ مشکلات ثبت‌نام نسبت به تکمیل و ارسال فرم مربوطه اقدام نمائید تا مشکل بررسی و در صورت امکان برطرف گردد.

با توجه به این‌که برخورداری از تسهیلات اسکان نیازمند تشکیل پرونده در سامانه صندوق رفاه می‌باشد، ضروری لست دانشجویان قبل از رزرو خوابگاه نسبت به تشکیل پرونده در سامانه صندوق رفاه به نشانی bp.swf.ir اقدام نمایند. دانشجویانی که در سامانه صندوق رفاه فاقد پروند باشند، رزرو خوابگاه لغو خواهد شد.

رزرو خوابگاه، سبب بدهکار شدن شما در صندوق رفاه دانشجویان خواهد شد؛ بنابراین در صورتی که نیاز به استفاده از خوابگاه ندارید، از رزرو خوابگاه خودداری نمایید.

پذیرش در خوابگاه از بعدازظهر روز جمعه ۲۶ شهریور با درست داشتن کارت دانشجویی و پرداخت اجاره‌بهاء خوابگاه، امکان پذیر خواهد شد.

برای حضور در خوابگاه تزریق حداقل سه دوز واکسن کرونا الزامی می‌باشد.

همراه داشتن وسایل شخصی نظیر پتو، ملحفه، بالش و تشک... ضروری است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه نخست