پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۱۴۶۰
|
کد خبر: ۶۳۳۶
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی دکتر صادق خزل‌پور را به سمت سرپرست دانشگاه سیدجمال‌الدین اسدآبادی منصوب کرد.
تاریخ انتشار: ۱۴:۳۲ - ۳۱ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش بسنا و به نقل از وزارت علوم، متن حکم انتصاب دکتر محمد علی زلفی‌گل خطاب به دکتر خزل پور به شرح ذیل است:

نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارشمند جنابعالی به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه سید جمال الدین اسد آبادی منصوب می شوید.

انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، روحیۀ انقلابی، راهبردهای اساسی دولت مردمی و برنامه‌های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی و جلب همکاری استادان، مدیران، یاوران علمی(کارکنان) و دانشجویان تمامی امکانات مادی و معنوی دانشگاه از جمله ظرفیت‌ عظیم خیرین و واقفین را جهت تحقق سیاست‌ها و برنامه‌های اسناد بالادستی، مرجعیت و دیپلماسی علمی، توسعه همه جانبه علم و فناوری، آموزش پژوهش – محور، پژوهش آموزش- محور، مهارت افزایی، کارآفرینی، فرهنگ سازی کار تیمی و گروهی و در نهایت اجرای تمامی محورهای سند" دانشگاه اسلامی" به کار گیرید.

توفیق روزافزون جنابعالی را در پیش‌برد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی) از درگاه پروردگار متعال خواستارم.»

گفتنی است، دکتر صادق خزل‌پور عضو هیات علمی دانشکده شیمی دانشگاه بوعلی‌سینا با مرتبه استادیار است و پیش از این مسولیت معاونت تحصیلات تکمیلی و معاونت پژوهشی دانشکده شیمی و مدیریت امور پژوهشی دانشگاه بوعلی‌سینا را بر عهده داشته است.

وی رتبه نخست دوره کارشناسی‌ارشد و دکتری در  میان هم‌ورودی‌های خود در دانشگاه بوعلی‌سینا را کسب کرده است و چندین دوره استاد برتر آموزشی در گروه شیمی تجزیه بوده است.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین در نامه‌ جداگانه‌ای از زحمات و تلاش‌های «دکتر حسین مرادی مخلص» رئیس سابق دانشگاه  سیدجمال‌الدین اسدآبادی در مدت تصدی این مسئولیت‌ قدردانی کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دانشگاه