پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۸۵۶
|
کد خبر: ۶۵۸۲
مدیر کل دانشجویان بین‌المللی سازمان امور دانشجویان از اعلام اسامی مؤسسات مورد تایید سازمان امور دانشجویان به منظور جذب دانشجویان بین‌الملل در سایت این سازمان خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۴:۲۲ - ۲۳ آبان ۱۴۰۱

به گزارش بسنا و به نقل از وزارت علوم، دکتر جعفر رازقی مدیر کل دانشجویان بین‌المللی سازمان امور دانشجویان گفت: بر اساس آمار‌های اعلام شده بیش از یکصد هزار دانشجوی بین‌الملل در کشور مشغول به تحصیل هستند.

دکتر رازقی ادامه داد: موسسات جذب قانونمند دانشجویان بین الملل در مبادلات دانشجویی امر بسیار مهمی است، اکنون ما پس از اعلام شیوه‌نامه‌های تشکیل این موسسات و ثبت‌نام متقاضیان تشکیل این موسسات، اسامی موسسات تایید شده جذب دانشجویان بین‌الملل از سوی سازمان امور دانشجویان را در اختیار عموم دانشجویان قرار دادیم.

مدیر کل دانشجویان بین المللی افزود: بنابراین دانشجویان بین‌المللی که قصد تحصیل در کشور ایران را دارند می‌توانند از طریق مراجعه مستقیم به دانشگاه‌ها و یا از طریق موسسات جذب دانشجویان بین‌الملل مورد تایید سازمان امور دانشجویان اقدام به پذیرش کنند. همچنین دانشجویان می‌توانند برای دریافت فایل اسامی موسسات جذب دانشجوی بین‌الملل به آدرس yun.ir/ty1mr7 مراجعه کنند.

دکتر رازقی با بیان اینکه فرصت ثبت‌نام برای متقاضیان تشکیل موسسات جذب دانشجوی بین‌الملل همچنان باقی است؛ تصریح کرد: شیوه‌نامه اجرایی آئین‌نامه تشکیل مؤسسات دانشجوی بین‌الملل در راستای افزایش جذب دانشجویان بین‌الملل و قانونمند شدن فرآیندهای جذب منتشر شده است و سازمان امور دانشجویان از متقاضیان تشکیل موسسات جذب دانشجویان بین‌المللی دعوت کرده است تا در این فراخوان ثبت‌نام کنند.

وی ادامه داد: به همین منظور کلیه متقاضیان تشکیل موسسات جذب دانشجویان بین‌المللی می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان امور دانشجویان به آدرس https://www.saorg.ir نسبت به ثبت‌نام خود در این فراخوان اقدام کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دانشگاه