پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۷۲۰
|
کد خبر: ۶۶۶
معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بوعلی سینا خبر داد؛

برگزاری طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه بوعلی سینا در ماه رمضان

حجت الاسلام و المسلمین فاطمی پور، در گفتگو با بسنا، اظهار کرد: طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه بوعلی سینا در ماه مبارک رمضان از تاریخ ۱۹ الی ۲۳ خرداد برگزار می شود.
تاریخ انتشار: ۰۸:۵۳ - ۰۷ خرداد ۱۳۹۷

حجت الاسلام و المسلمین فاطمی پور معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بوعلی سینا، در گفتگو با بسنا، اظهار کرد: طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه بوعلی سینا در ماه مبارک رمضان از تاریخ ۱۹ الی ۲۳ خرداد برگزار می شود.

وی افزود: متقاضیان گرامی جهت ثبت نام در اسرع وقت و قبل از تاریخ ۱۵ خرداد به سایت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بوعلی سینا به آدرس basu.nahad.ir مراجعه فرمایند.

فاطمی پور خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت محدود امسال، اولویت با افرادی است که زود تر ثبت نام نمایند و همچنین لازم به ذکر است که هر استاد صرفا می تواند در یک کارگاه شرکت نماید.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه نخست

برگزاری حضوری کلاس‌های عملی به تاخیر افتاد/ دفاع از رساله یا پایان‌نامه تا پایان آبان ۱۳۹۹ در قالب نیمسال ۹۸۲ امکان‌پذیر است/ امکان شرکت مشروط در امتحان جامع فراهم شد/ ۲۹شهریور؛ شروع نیمسال ۹۹۱/ دانشجویان دانشگاه بوعلی‌سینا برای ترم تابستانی چه کنند؟!/ تکلیف امتحانات برگزارنشده ترم ۹۸۲ چیست؟!  (۳ نظر)