پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۴۹۹
|
کد خبر: ۶۷۱۱
نتایج مسابقات ورزشی دانشجویی آذرماه دانشگاه بوعلی‌سینا به همراه جزئیات دریافت جوایز اعلام شد.
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۷ - ۳۰ آذر ۱۴۰۱

به گزارش بسنا، به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو با همکاری اداره تربیت بدنی و معاونت فرهنگی دانشگاه یک سری مسابقات در رشته‌های مختلف ورزشی برای دانشجویان دختر و پسر برگزار شد.

در این مسابقات که از ۱۲ لغایت ۱۶ آذر در دانشکده‌ها و سرا‌های دانشجویی برگزار شد، بیش از ۲۰۰ نفر شرکت کردند.

نتایج مسابقات به شرح ذیل می‌باشد:

بخش دختران:

مسابقه دارت دانشکده کشاورزی:
نفراول: زهرا صالحی
نفر دوم: عاطفه خاکپور
نفر سوم: طاهره راهنما
 
مسابقه دارت دانشکده علوم انسانی:
نفراول: معصومه نجفی زارع
نفر دوم: حدیثه مرادی
نفر سوم: مریم رضایی قانع
 
مسابقه دارت دانشکده علوم پایه:
نفراول: فرناز مکارچی
نفر دوم: سمانه زارعی
نفر سوم: فاطمه اکبرعلی
 
مسابقه دارت دانشکده مهندسی:
نفراول: مبینا نوروزی
نفر دوم: فائزه عبدلی
نفر سوم: زهره انصاری
 
مسابقه طناب زنی خوابگاه فرزانگان:
نفراول: پروین محمودیان
نفر دوم: نازنین فلاح
نفر سوم: تینا جعفری
 
مسابقه طناب زنی خوابگاه فرهنگ:
نفراول: معصومه بذرافشان
نفر دوم: زهرا بلبلی
نفر سوم: مهدیه صادقی مهر
 
مسابقه طناب زنی خوابگاه مریم:
نفراول: نرگس نریمانی
نفر دوم: حدیث کمرخانی
نفر سوم: کیمیا بابائیان
 
مسابقه طناب زنی خوابگاه معصومه:
نفراول: بیتا غلامی
نفر دوم: فائزه فرخی
نفر سوم: کیمیا تنهایی
 
بخش پسران:

مسابقه روپایی دانشکده هنر و معماری:
نفراول:  احمدرضا فلاحی
نفر دوم:  عارف خزائی
نفر سوم: مسعود قربانی
 
مسابقه روپایی دانشکده علوم پایه:
نفراول:  امیرحسین قره باقی
نفر دوم:  طا‌ها مومنی
نفر سوم: مهدی دهقانی
 
مسابقه روپایی دانشکده علوم انسانی:
نفراول:  محمدعرفان احمدوند
نفر دوم:  سینا ستوده نژاد
نفر سوم: امید بابایی نیک پی
 
مسابقه روپایی دانشکده مهندسی:
نفراول:  محمد، ولی زاده
نفر دوم:  علیرضا جعفری
نفر سوم: رضا نامور
 
مسابقه روپایی دانشکده کشاورزی:
نفراول:  امیر شعبانی
نفر دوم:  علی مرادی
نفر سوم: مهدی بابائی
 
مسابقه روپایی خوابگاه غدیر:
نفراول:  محمد مباشر امینی
نفر دوم: فاتح محمدی
نفر سوم: بهزاد کوهی
 
مسابقه روپایی خوابگاه بهادربیگی:
نفراول:  علیرضا مقدسی
نفر دوم:  محمدرضا رضایی
نفر سوم: رضا ملکی
 
مسابقه طناب زنی خوابگاه غدیر:
نفراول:  ابراهیم محمدی 
نفر دوم:  سینا بیگ محمدی
نفر سوم: کاروان شانازی
 
مسابقه طناب زنی خوابگاه بهادربیگی:
نفراول:  علیرضا مقدسی
نفر دوم:  محمدامین شجاعی
نفر سوم: مهدی مرسلی
 
دانشجویان گرامی برای دریافت جوایز خود می‌توانند همه روزه از ۸:۳۰ الی ۱۱:۳۰ و ۱۴:۳۰ الی ۱۶ با همراه داشتن کارت دانشجویی به خانه فرهنگ (مسعودیان) مراجعه نمایند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
ورزشی