پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۵۴۰
|
کد خبر: ۷۰۳۲
با حضور پرشور دانشجویان از دانشگاه‌های سراسر استان همدان؛

المپیاد مهارتی ورزش‌های الکترونیکی دانشجویی برگزار شد/ دانشگاه بوعلی‌سینا در صدر نشست

المپیاد مهارتی ورزش‌های الکترونیکی دانشجویی با شرکت دانشجویان از دانشگاه‌های استان همدان برگزار شد و رتبه‌های برتر این المپیاد از آنِ دانشگاه بوعلی‌سینا گردید.
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۱ - ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۲

به گزارش بسنا، این المپیاد که توسط سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دانشگاه بوعلی‌سینا و به منظور ترویج و ارتقای فرهنگ مهارت­‌آموزی، همراه با شور و نشاط دانشجویان در محیط سالم و رقابتی، در دانشکده مهندسی دانشگاه بوعلی‌سینا برگزار شد.

در این المپیاد، که شامل دو زیررشته هوش­ مصنوعی و ورزش­‌های الکترونیک بود، تیم‌ها و شرکت‌کنندگان از دانشگاه­‌های بوعلی‌سینا، علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی همدان، صنعتی همدان، ملایر، سیدجمال‌الدین اسدآبادی، آزاد اسلامی، پیام نور، جامع علمی کاربردی، فنی و حرفه‌ای، فرهنگیان، موسسات آموزش عالی عمران و توسعه و گنجنامه، با هم به رقابت پرداختند.

در بخش هوش مصنوعی مسابقه تصمیم‌گیری داده‌رانه برگزار شد. این مسابقه فرآیند استفاده از داده‌ها برای اتخاذ تصمیمات آگاهانه و تأییدشده برای رشد یک کسب‌وکار است. با استفاده از شاخص­‌های کلیدی کارایی و ابزار‌های مناسب، کسب­ و­ کار‌ها می‌توانند بر تعصبات غلبه کنند و بهترین تصمیمات مدیریتی را که با راهبرد‌های آن‌ها همسو باشد، اتخاذ کنند.

ورزش‌های الکترونیک نوعی رقابت با استفاده از بازی‌های ویدیویی بوده و اغلب به شکل مسابقات بازی‌های ویدیویی، به‌ویژه بین بازیکنان حرفه‌ای، به‌صورت انفرادی یا تیمی شکل می‌گیرد.

نتایج مسابقات هوش مصنوعی به شرح زیر اعلام شد:

تیم اول: از دانشگاه بوعلی‌سینا متشکل از مرتضی بهرامی، علیرضا صادقی و محمد قهرمانی

تیم دوم: از دانشگاه بوعلی‌سینا متشکل از امیرحسام نوروزی، سینا رئوفی و حسین شکیبا‌نیا

تیم سوم: از دانشگاه بوعلی‌سینا متشکل از محسن حامی، محمدحسین الطافی و سیدعلی زین‌الدینی

تیم چهارم: از دانشگاه صنعتی همدان متشکل از محمدباقر سروش و علیرضا تقوی

نتایج مسابقات ورزش‌های الکترونیکی - بازی ویدئویی فوتبال FIFA 23) - به شرح زیر اعلام شد:

مقام اول: عبدالخالق فقیه از دانشگاه بوعلی‌سینا، رشته مهندسی عمران

مقام دوم: میلاد شیخی از موسسه آموزش عالی عمران و توسعه، رشته مهندسی معماری

مقام سوم: سینا ابراهیم‌نژاد از دانشگاه بوعلی‌سینا، رشته مترجمی زبان

مقام چهارم: امیرحسین طاهری از دانشگاه صنعتی همدان، رشته مهندسی برق

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه نخست