پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۳۱۰
|
کد خبر: ۷۳۳۹
مدیر کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر گفت:

گردهمایی کانون‌های شاهد و ایثارگر در فصل پاییز برگزار می‌شود

سیدفردین تقی‌زاده شامگاه امشب در آیین افتتاح چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر شاهد و ایثارگر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور اظهار کرد: برنامه‌های مختلفی طی دو سال اخیر در حوزه دانشجویان شاهد و ایثارگر با هدف امیدآفرینی و مشارکت همه دانشجویان طراحی شده است.
تاریخ انتشار: ۲۲:۳۵ - ۲۰ مرداد ۱۴۰۲

به گزارش بسنا، سیدفردین تقی‌زاده شامگاه امشب در آیین افتتاح چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر شاهد و ایثارگر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور اظهار کرد: برنامه‌های مختلفی طی دو سال اخیر در حوزه دانشجویان شاهد و ایثارگر با هدف امیدآفرینی و مشارکت همه دانشجویان طراحی شده است.

وی بیان کرد: سال ۱۴۰۱ جشنواره جایزه ملی شهید سلیمانی (سردار دلها) را داشتیم و امسال نیز دومین جشنواره جایزه ملی را در دی ماه برگزار خواهیم کرد.

مدیر کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دو دوره بصیریت افزایی برگزار شده است گفت: جشنواره قرآنی، فرهنگی و هنری نیز سال گذشته برگراز شد و امسال نیز دومین دوره آن برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه علاقمندان می‌توانند آثار خود را به این جشنواره ارسال کنند افزود: بعد از وقفه ۱۰ ساله سومین المپیاد فرهنگی و ورزشی شاهد و ایثارگر را در اصفهان داشتیم و امسال چهارمین دوره آن در دانشگاه بوعلی همدان برگزار می‌شود.

تقی‌پور با اشاره به اینکه المپیاد فرهنگی و ورزشی بعدی سال ۱۴۰۴ برگزار خواهد شد گفت: این المپیاد در حوزه دختران با رضایت بالای ۸۵ درصدی و با کیفیت بالا برگزار شد و امیدواریم در حدزه پسران نیز همینطور باشد.
وی با بیان اینکه نخستین دوره مهارت‌افزایی دانشجویان شاهد ایثارگر را سال آینده به میزبانی یکی از دانشجویان برگزار خواهیم کرد عنوان کرد: چهار رویداد را برگزار کردیم که سه رویداد برای نخستین بار بوده و گردهمایی کانون‌های شاهد و ایثارگر را نیز فصل پاییز خواهیم داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه نخست