پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۴۵۴
|
کد خبر: ۷۳۷۵
علی شمسی‌پور اعلام کرد: هیچ مکاتبه‌ای با وزارت علوم برای مجازی‌شدن کلاس‌ها در ترم جدید انجام نشده و کلاس‌ها به محض شروع سال تحصیلی جدید حضوری خواهد بود.
تاریخ انتشار: ۱۶:۱۰ - ۲۴ مرداد ۱۴۰۲

به گزارش بسنا و به نقل از مهر، دکتر علی شمسی‌پور درباره مکاتبه مدیرکل حمل و نقل عمومی شهرداری تهران برای مجازی‌شدن دانشگاه‌ها در ۱۰ روز اول مهر گفت: هیچ مکاتبه و رایزنی با وزارت علوم درخصوص مجازی شدن دانشگاه‌ها در سال تحصیلی جدید صورت نگرفته است.

سخنگوی وزارت علوم درباره نحوه تشکیل کلاس‌های آموزشی در ترم جدید، افزود: تصمیم و دستورالعمل وزارت علوم برای سال تحصیلی جدید، برگزاری کلاس‌ها به صورت حضوری است.

وی افزود: از همین رو به محض آغاز سال تحصیلی، کلاس‌ها به صورت حضوری خواهد بود و در ترم مذکور کلاسی به صورت مجازی برگزار نمی‌شود.

بنابر این گزارش، اواخر هفته گذشته، مدیرکل حمل و نقل عمومی شهرداری تهران، عنوان کرده بود: براساس مطالعات سال‌های متمادی با آغاز مهرماه ۲۵ تا ۳۰ درصد افزایش ترافیک در سطح شهر خواهیم داشت. معتقدیم شناورسازی ساعت کار به بحث روان‌سازی ترافیک تهران کمک می‌کند.

وی گفته بود: در حال رایزنی، مکاتبه و طی فرآیند کارشناسی هستیم که از آموزش عالی بخواهیم در راستای کاهش ترافیک پایتخت ۱۰ روز اول مهرماه فعالیت دانشگاه‌ها مجازی باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه نخست