پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۱۲۵۰
|
کد خبر: ۸۰۲
یکصد و هشتاد و یکمین جلسه هیأت مرکزی جذب اعضای هیأت علمی با حضور اکثریت اعضاء برگزار شد، در این جلسه از مجموع ۳۹۲ پرونده اعضای هیأت علمی، ۳۸۵ پرونده تأیید شد.
تاریخ انتشار: ۱۴:۵۸ - ۱۳ تير ۱۳۹۷

به گزارش بسنا، در دستور جلسه این هیأت در مجموع تعداد ۳۹۲ فقره پرونده شامل ۱۸۶ فقره پرونده تبدیل وضعیت (براساس امتیازات)، ۱۷۱ فقره پرونده پیمانی، ۷ فقره پرونده طرح سربازی، ۲۹ فقره پرونده هیأت مؤسس، هیأت امناء و ریاست مؤسسات غیر دولتی ـ غیرانتفاعی و مؤسسات آموزش عالی آزاد و جامع علمی کاربردی قرار داشت.

پس از بحث و بررسی‌های مفصل پیرامون پرونده‌های مذکور در مجموع همه پرونده‌ها مورد بررسی قرار گرفت که ۳۸۵ فقره پرونده مورد تأیید قرار گرفت، ۲ فقره پرونده تبدیل وضعیت در وضعیت قبلی باقی ماند و بررسی ۶ فقره پرونده به جلسه آتی این هیأت موکول شد.

در این جلسه علاوه بر بررسی پرونده‌های مذکور، بحث و بررسی پیرامون موضوعات مربوط به نحوه جذب و تبدیل وضعیت اعضای هیأت علمی و بررسی چگونگی کاهش زمان فرایند بررسی پرونده ها نیز صورت گرفت.

در جلسه موضوع نحوه تعیین دو نفر عضو جایگزین هیأت اجرایی جذب برای متقاضیان تجدید نظر بر اساس ماده ۲۰ دستورالعمل رسیدگی به شکایات هیأت مرکزی جذب تصویب شد.

بر اساس این مصوبه، هیأت مرکزی تعیین نمایندگان در جلسات تجدید نظر هیأت های اجرایی جذب را به رئیس مرکز جذب تفویض می کند. تا در هر مورد با رعایت اصول آشنایی با ماموریت هیات اجرایی جذب و ارتباط تخصص منتخبان با ذینفع نسبت به معرفی افراد اقدام کنند. دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مکلف به رعایت ضوابط ماده ۲۰ و پذیرش نمایندگان هیأت مرکزی جذب در جلسات تجدید نظر هستند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه نخست