پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۱۷۸۵
|
کد خبر: ۸۶۱
با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

سرپرست دانشگاه جهرم منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر کامبیز مینایی را به سمت سرپرست دانشگاه جهرم منصوب کرد.
تاریخ انتشار: ۱۳:۲۹ - ۳۰ تير ۱۳۹۷

به گزارش بسنا و به نقل از وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتر مینایی آمده است:
با سلام، با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی به موجب این حکم به سمت سرپرست دانشگاه جهرم منصوب می شوید.
انتظار می‌رود با بهره مندی از تجارب همه اعضای هیات علمی دانشگاه و استفاده از تمامی ظرفیت های استان و استفاده از ظرفیت‌های خیرین، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت‌های تعیین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.
امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت‌المال و اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری و رعایت دقیق مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه، نهایت کوشش و اهتمام خویش را به کار برید.
دکتر کامبیز مینایی متولد۱۳۵۰در شهرستان ممسنی، دانش آموخته رشته گیاهپزشکی و حشره شناسی کشاورزی از دانشگاه شیراز و تهران بوده ودر حال حاضر استاد پایه ۱۸ دانشگاه شیراز است.
وی تاکنون راهنمایی و مشاوره ۴۰ پایان نامه کارشناسی ارشد و تعدادی رساله دکتری را برعهده داشته و بیش از ۷۰ مقاله علمی پژوهشی در مجلات معتبر داخل و خارج کشور به چاپ رسانده است. افزون بر این تالیف یک جلد کتاب را در کارنامه خود دارد.
دکتر مینایی هم اکنون یکی از پنج دبیر وبگاه بین المللی Thrips wiki و عضو هیات تحریریه مجله Journal of Insect Biodiversity and systematics است.
وی در سال۱۳۹۲به عنوان پژوهشگر برتر و در سال۱۳۹۵به عنوان استاد نمونه آموزشی دانشگاه شیراز برگزیده شد.
وی عضو شورای برنامه ریزی درسی دانشگاه شیراز، عضو کمیته کارشناسی شورای برنامه ریزی دانشگاه شیراز، دبیر ستاد رفاهی اعضای هیات علمی دانشگاه شیراز، دبیر شورای رفاهی منطقه ۷ است و فعالیت به عنوان عضو معین در هیات نظارت ارزیابی و تضمین کیفیت آموزش عالی استان فارس از دیگر سوابق اجرایی دکتر مینایی است.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دانشگاه