پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۸۷۴
|
کد خبر: ۹۰۸
رئیس صندوق رفاه دانشجویان:

اعتبار وام عتبات دانشجویی دو برابر شد

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از افزایش دو برابری منابع مالی وام عتبات دانشجویی خبر داد و گفت: در این دوره تعداد دانشجویان بیشتری از وام مذکور استفاده خواهند کرد.
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۵ - ۰۹ مرداد ۱۳۹۷

به گزارش بسنا ذوالفقار یزدانمهر با اشاره به وام عتبات که توسط صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم پرداخت می شود، گفت: خوشبختانه امسال هم وام عتبات دانشجویی جهت تشرف دانشگاهیان به کربلای معلی و نجف اشرف پرداخت می شود.

وی ادامه داد: مبلغ وام همانند سال گذشته پانزده میلیون ریال برای دانشجوهای متاهل و ده میلیون ریال برای دانشجوهای مجرد است.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود: امسال منابع مربوط به وام عتبات دانشجویی دو برابر شده است بنابراین تعداد دانشجویانی که می توانند از این وام استفاده کنند را افزایش داده ایم.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم خاطرنشان کرد: زائرین نوزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان باید به سامانه ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان مراجعه کنند و بعد از ثبت نام در سامانه و واریز هزینه، پرینت آن را به معاونت دانشجویی دانشگاه محل تحصیل خود تحویل دهند و طی لیستی که معاونت دانشجویی دانشگاه برای ما ارسال می کند، ما آمادگی داریم وام را پرداخت کنیم.

به گزارش بسنا، ثبت نام نوزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان از ۷ مرداد ماه در سایت لبیک به نشانی www.labbayk.irآغاز شده و تا ۱۴ مرداد ادامه دارد، ۱۵ مرداد ماه قرعه کشی می شود و نتایج از سایت لبیک اعلام خواهد شد.

ثبت نام این دوره به دلیل پاره ای مشکلات از جمله نوسان قیمت ارز با یک ماه تاخیر آغاز شد، بنابراین تعداد اعزام ها در این دوره کاهش پیدا کرده است. در مجموع ۸ هزار نفر از زائرین در قالب ۱۸۶کاروان از ۲۴ مردادتا اول آبان ماه۹۷به عتبات عالیات اعزام خواهند شد.

حدود قیمت زمینی این سفر، ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و قیمت هوایی حدود ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان خواهد بود اما در ایام خاص مانند عرفه و عاشورا قیمت ۱۰ درصد خواهد داشت.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
فرهنگ و هنر