پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۸۵۹
|
کد خبر: ۱۰۸۵
رئیس سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری تأکید کرد: بسیار ضرورت دارد تا جای خودمان را به نیروهای جوان و تازه نفس بدهیم. محیط دانشگاه بیشتر از هر جایی نیاز به جوانان دارد.
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۰ - ۲۰ شهريور ۱۳۹۷

به گزارش بسنا، حجت اسلام محمد محمدیان در مراسم تودیع خود از سمت رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: بنده اگر از این مسئولیت کناره گیری کردم نه برای اینکه خسته شده بودم چرا که خدمت در نظام اسلامی خستگی ندارد. نه برای این بود که پست بالاتری به دست بیاورم، چرا که خدمت در مجموعه دانشگاهی بهترین خدمت به شمار می آید و نه اینکه نسبت به آینده ناامید بودم چون من معتقدم آینده نظام امیدبخش تر خواهد بود.

رئیس سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری افزود: تنها دلیلی که باعث شد من از این سمت کناره گیری کنم این بود که اعتقاد شخصی خودم این است که مدت زمان خدمت در این مسئولیت ها بیش از ۸ تا ۱۰ سال نیست.

وی ادامه داد: بسیار ضرورت دارد تا جای خودمان را به نیروهای جوان و تازه نفس بدهیم. محیط دانشگاه بیشتر از هر جایی نیاز به جوانان دارد.

رئیس سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با اشاره به انتخاب حجت الاسلام رستمی به عنوان رئیس جدید نهاد گفت: باید به این انتخاب شایسته مقام معظم رهبری تبریک گفت و من مطمئن هستم که مجموعه نهاد بالنده تر از گذشته به راه خود ادامه خواهد داد.

وی افزود: حجت الاسلام رستمی از شایسته ترین افراد برای این مسئولیت بود. وی با محیط دانشگاه آشنایی دارد و از اخلاق خوب برخوردار است.

محمدیان در بخش دیگری از سخنانش افزود: مشکل اصلی ما مباحث فرهنگی است و ما در تشخیص اولویت های فرهنگی مشکل داریم. اگر درست تشخیص دهیم ابزار فرهنگی فراوانی وجود دارد.

وی ادامه داد: مهمترین رویکردی که ما در چند سال گذشته در نهاد نمایندگی رهبری آن را پیگیری کردیم، تقویت نگاه راهبردی به مسائل فرهنگی در دانشگاه ها بود. تلاش کردیم نگاه راهبردی مسئولانه نهاد نسبت به این موضوع تقویت شود.

محمدیان در ادامه افزود: اصلی ترین مسئولیت ما در حال حاضر انقلابی ماندن، انقلابی عمل کردن و وفادارماندن به این انقلاب است. هویت ما به انقلابی بودن ما و پای انقلاب ماندن ما است. ایستادگی، مقاومت و پایداری در راه انقلاب تنها نسخه نجات بخش این کشور است و این را مهمترین رویکرد در فعالیت های خود می دانم.

وی در پایان از تمام کسانی که در جلسه حاضر بودند و از تمام مسئولانی که از ابتدای مسؤولیت خود با آنها همکاری کرده بود، تشکر و قدردانی کرد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه نخست