پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۷۵۱
|
کد خبر: ۱۵۵۲
دکتر حسن علی عربی در مراسم تقدیر از کتابداران:

کتابداری، هموار کردن مسیر بین کتاب و کتابخانه است

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی دانشگاه بوعلی سینا اظهار کرد: کتابداری هموار کردن مسیر بین کتاب و کتابخانه است؛ فرهنگ کتابخوانی باید اصلاح شود باید فضای سالن مطالعه ها را زیبا بچینیم تا افراد به محل کتابخانه جذب شوند.
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۷ - ۲۶ آبان ۱۳۹۷

به گزارش خبرنگار بسنا، دکتر حسن علی عربی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی دانشگاه بوعلی سینا در مراسم تقدیر از کتابداران اظهار داشت: رشته کتابداری یک رشته پژوهشی است و دارای اهمیت بالایی است ولی نیاز به بروزرسانی دارد.

وی گفت: در یکی از کشورهای اروپایی یک گدا را در حین گدایی و بی توجه به پول ها در حال مطالعه کتاب دیدم، اما در مقابل وضعیت مطالعه در کشور ما نامطلوب است.

وی در پایان افزود: کتابداری هموار کردن مسیر بین کتاب و کتابخانه است؛ فرهنگ کتابخوانی باید اصلاح شود باید فضای سالن مطالعه ها را زیبا بچینیم تا افراد به محل کتابخانه جذب شوند.

خبرنگار: اسماعیلی

عکس: امینی


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه نخست

برگزاری حضوری کلاس‌های عملی به تاخیر افتاد/ دفاع از رساله یا پایان‌نامه تا پایان آبان ۱۳۹۹ در قالب نیمسال ۹۸۲ امکان‌پذیر است/ امکان شرکت مشروط در امتحان جامع فراهم شد/ ۲۹شهریور؛ شروع نیمسال ۹۹۱/ دانشجویان دانشگاه بوعلی‌سینا برای ترم تابستانی چه کنند؟!/ تکلیف امتحانات برگزارنشده ترم ۹۸۲ چیست؟!  (۳ نظر)