پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۱۰۶۵
|
کد خبر: ۲۲۴۴
توسط مجمع تخصصی کانون‌های هلال احمر وزارت بهداشت؛

جشنواره «یک ایده یک زندگی» برای دانشجویان برگزار می شود

مجمع تخصصی کانون‌های هلال احمر وزارت بهداشت، جشنواره فرهنگی «یک ایده یک زندگی» را با هدف آشنایی دانشجویان با چالش‌های ملی برگزار می‌کند.
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۸ - ۱۹ فروردين ۱۳۹۸

به گزارش بسنا، فریماه قاراباقی‌ها دبیر مجمع تخصصی کانون‌های هلال احمر وزارت بهداشت با اعلام این خبر، افزود: این یک جشنواره ملی فرهنگی است که با هدف آشنایی دانشجویان با چالش‌های ملی مانند تصادفات جاده‌ای، آلودگی محیط زیست و پیدا کردن راه حل برای این مسائل شروع به کار کرده است.

وی افزود: جشنواره «یک ایده، یک زندگی» جشنواره ملی فرهنگی است که با محوریت سلامت و ایمنی مسافران نوروزی فراخوان داده و تلاش دارد که با یک ایده جان یک انسان از این تصادفات نجات پیدا کند.

دبیر مجمع تخصصی کانون‌های هلال احمر وزارت بهداشت در توضیح این جشنواره گفت: تمامی دانشجویان سراسر کشور و اعضای شاخه جوانان هلال احمر می‌توانند ایده‌های خود را برای کاهش تصادفات جاده‌ای و آثار آن و ایمنی سلامت مسافران نوروزی در قالب یک ویدئو یک دقیقه‌ای توضیح دهند و این ویدئو از توضیح ایده باید باهشتگ#یک_ایده_یک_زندگیدر صفحه اینستاگرام خود به صورت عمومی قرار دهند.

وی ادامه داد: در پایان باید این ویدئو با متن توضیح ایده همراه با لینک داخل فرم ثبت نام آنلاین در سایت سازمان جوانان هلال احمر به آدرس http://rcsy.ir/۱idea۱life ارسال کنند.

دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در خصوص داوری این جشنواره گفت: داوری در دو مرحله انجام می‌شود که پس از بررسی ایده‌ها در مرحله نخست، ایده‌های برگزیده یک ویدئو کامل‌تر از طرح خود را با توضیح آماده و به دبیرخانه ارسال کنند.

فرصت ارسال ایده و طرح‌های نوآورانه تا ۲۳ فروردین ماه است و تقدیر از ایده‌های برگزیده همزمان با هفته هلال احمر در اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:

برگزاری حضوری کلاس‌های عملی به تاخیر افتاد/ دفاع از رساله یا پایان‌نامه تا پایان آبان ۱۳۹۹ در قالب نیمسال ۹۸۲ امکان‌پذیر است/ امکان شرکت مشروط در امتحان جامع فراهم شد/ ۲۹شهریور؛ شروع نیمسال ۹۹۱/ دانشجویان دانشگاه بوعلی‌سینا برای ترم تابستانی چه کنند؟!/ تکلیف امتحانات برگزارنشده ترم ۹۸۲ چیست؟!

فرهنگ و هنر

برگزاری حضوری کلاس‌های عملی به تاخیر افتاد/ دفاع از رساله یا پایان‌نامه تا پایان آبان ۱۳۹۹ در قالب نیمسال ۹۸۲ امکان‌پذیر است/ امکان شرکت مشروط در امتحان جامع فراهم شد/ ۲۹شهریور؛ شروع نیمسال ۹۹۱/ دانشجویان دانشگاه بوعلی‌سینا برای ترم تابستانی چه کنند؟!/ تکلیف امتحانات برگزارنشده ترم ۹۸۲ چیست؟!

برگزاری حضوری کلاس‌های عملی به تاخیر افتاد/ دفاع از رساله یا پایان‌نامه تا پایان آبان ۱۳۹۹ در قالب نیمسال ۹۸۲ امکان‌پذیر است/ امکان شرکت مشروط در امتحان جامع فراهم شد/ ۲۹شهریور؛ شروع نیمسال ۹۹۱/ دانشجویان دانشگاه بوعلی‌سینا برای ترم تابستانی چه کنند؟!/ تکلیف امتحانات برگزارنشده ترم ۹۸۲ چیست؟!  (۳ نظر)

اساتید از تاریخ ۳۱ خرداد تا ۱۲ تیر در محل دفتر کار خود حضور خواهند داشت/ امتحانات پایان‌ترم از ۱۴ تا ۲۹ تیر به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود/ مهلت ثبت نمرات دروس بدون پروژه کارشناسی تا ۱۰ مرداد و دروس پروژه‌دار کارشناسی و دروس تحصیلات تکمیلی تا ۷ شهریور خواهد بود/ دروس عملی که امکان تدریس مجازی آن‌ها وجود دارد باید تا ۱۲ تیر تکمیل شده و تا ۱۰ مرداد نمرات آنها ثبت شوند  (۱ نظر)