پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۱۰۱
|
کد خبر: ۴۳۶۵
آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۹ در ۱۶ رشته‌ و آزمون مقطع کاردانی نظام جدید فنی و حرفه‌ای در ۹ رشته امروز ۱۴ شهریور برگزار شد.
تاریخ انتشار: ۱۳:۲۴ - ۱۴ شهريور ۱۳۹۹

به گزارش بسنا و براساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۹ در ۱۶ رشته امتحانی و آزمون مقطع کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی در ۹ رشته صبح روز جمعه ۱۴ شهریور برگزار شدند.

در رشته‌های با آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۹ از مجموع ۴۶ هزار و ۶۹۷ نفر داوطلب، تعداد ۴۰ هزار و ۴۱۱ نفر در رشته‌های با آزمون ثبت نام کرده‌اند. از این تعداد ۳۴ هزار و ۸۰۷ نفر کارت ورود به جلسه ۱۴ شهریورماه را دریافت کردند.

همچنین در رشته‌های با آزمون مقطع کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی نیز تعداد ۹۱ هزار و ۸۷ نفر ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد ۸۲ هزار و ۵۰ نفر کارت ورود به جلسه ۱۴ شهریورماه را دریافت کردند.

پذیرش دانشجو در دوره کارشناسی ناپیوسته در ۱۶ رشته امتحانی با آزمون در ۴۷ کدرشته امتحانی دیگر صرفاً با سوابق تحصیلی (معدل کل مقطع کاردانی) صورت می‌گیرد و داوطلبان رشته‌های بدون آزمون تا ساعت ۲۴ امشب ۱۴ شهریور فرصت دارند که نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته خود اقدام کنند.

همچنین پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی در ۹ رشته با آزمون و در ۱۶ رشته صرفاً با سوابق تحصیلی (معدل کل مقطع دیپلم) صورت می‌گیرد و داوطلبان رشته‌های بدون آزمون تا ساعت ۲۴ امشب ۱۴ شهریور فرصت دارند که نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته خود اقدام کنند.
 
 
خبرنگار: مولوی
عکس: محمدی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه نخست

برگزاری حضوری کلاس‌های عملی به تاخیر افتاد/ دفاع از رساله یا پایان‌نامه تا پایان آبان ۱۳۹۹ در قالب نیمسال ۹۸۲ امکان‌پذیر است/ امکان شرکت مشروط در امتحان جامع فراهم شد/ ۲۹شهریور؛ شروع نیمسال ۹۹۱/ دانشجویان دانشگاه بوعلی‌سینا برای ترم تابستانی چه کنند؟!/ تکلیف امتحانات برگزارنشده ترم ۹۸۲ چیست؟!  (۳ نظر)