پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۱۰۵۱
|
کد خبر: ۴۶۶۰
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای جذب سرباز فناور فراخوان منتشر کرد.
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۲ - ۰۴ دی ۱۳۹۹

به گزارش بسنا، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای جذب سرباز فناور فراخوانی منتشر کرد.

با توجه به گفتمان‌سازی انجام شده از سوی معاونت علمی و فناوری پروژه سرباز فناور و امریه سربازی در این معاونت و دیگر دستگاه‌های اجرایی گسترش یافته است.

با توجه به نیازمندی‌های معاونت علمی و فناوری ریاست ‌جمهوری، نیروهای امریه سربازی باید در مقاطع کارشناسی یا کارشناسی‌ارشد از دانشگاه‌های دولتی فارغ‌التحصیل شده باشند.

همچنین اولویت پذیرش با فارغ التحصیلان رشته‌های مدیریت مالی، اقتصاد و حسابداری است. نیروهای امریه متقاضی استفاده از این فرصت کاری، باید بر مجموعه نرم‌افزار آفیس تسلط کامل داشته باشند. همچنین آشنایی ابتدایی با برنامه نویسی کامپیوتر نیز یکی دیگر از شرایط پذیرش است.

برابر قانون، نیروهای متقاضی پذیرش به عنوان سرباز فناور و امریه سربازی در نهادهای دولتی نباید از غیبت برخوردار باشند. داوطلبان باید ساکن استان تهران باشند. علاقه‌مندان می‌توانند رزومه خود را به نشانی الکترونیک  tbf.co@chmail.ir  ارسال کنند.  

منتخبان پذیرفته‌شده دوره خدمت سربازی خود را به صورت امریه در معاونت علمی و فناوری ریاست‌ جمهوری سپری می‌کنند. با توجه به گفتمان‌سازی انجام گرفته از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست ‌جمهوری، در حال حاضر بسیاری از دستگاه‌های دولتی، فارغ‌التحصیلان با استعداد و نخبه دانشگاهی را به عنوان امریه جذب می‌کنند. امریه سرباز فناور نیز، نام یکی دیگر از بسته‌های خدمتی این معاونت است که به شرکت‌های دانش‌بنیان و فعالان فناور زیست‌بوم نوآوری کشور اختصاص یافته است. مهلت ارسال رزومه تا ۱۵ دی ۱۳۹۹ است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
استانی