پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۲۳۵
|
کد خبر: ۴۷۶۷
سلف غذاخوری دانشجویی دانشکده فنی و منابع طبیعی تویسرکان دانشگاه بوعلی‌سینا، در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افتتاح شد.
تاریخ انتشار: ۱۶:۰۸ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۹

به گزارش خبرنگار بسنا، سلف غذاخوری دانشجویی دانشکده فنی و منابع طبیعی تویسرکان دانشگاه بوعلی‌سینا، در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افتتاح شد.

در این مراسم که با حضور خیّر نیک‌اندیش مهندس سیدمحمد ذوالفقاری، دکتر یعقوب محمدی‌فر رئیس دانشگاه بوعلی‌سینا و جمعی از مسوولین شهرستان تویسرکان برگزار شد، دکتر مهدی حاجی‌ولیی رئیس این دانشکده گزارشی از روند ساخت و تکمیل سلف غذاخوری دانشکده ارائه کرد.

در این مراسم همچنین رئیس دانشگاه بوعلی‌سینا، فرماندار تویسرکان و نماینده تویسرکان در مجلس شورای اسلامی به سخنرانی پیرامون اهمیت ارتقاء کیفیت آموزش عالی و توجه به ظرفیت‌های این شهرستان پرداختند.

مراحل ساخت و تکمیل سلف غذاخوری دانشجویی دانشکده فنی و منابع طبیعی تویسرکان به صورت مستمر از سال ۱۳۹۰ شروع شد و در ۳ طبقه و به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع به اتمام رسیده است.

مهندس سیدمحمد ذوالفقاری از خیّران نیک‌اندیش و بلندنظر، متولد و اهل شهرستان تویسرکان است که هم‌اکنون و پس از گذشت سال‌ها با تاسیس و راهبری شرکت تابان‌شهر طی حدود ۴۰ سال گذشته تاکنون همواره با تمام توان پیگیری‌های مستمر و مکرر و بهره‌گیری از همکاران صدیق، مجرب و کارآزموده توانسته ده‌ها پروژه مهم و عظیم کشور را ساخته و تقدیم دستگاه‌های بهره‌بردار نظیر وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، وزارت راه و شهرسازی، وزارت امور خارجه، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت نیرو، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزارت نفت، وزارت دفاع و وزارت کشور نموده است. بخشی از پروژهای یادشده، از جمله سلف غذاخوری دانشجویی دانشکده فنی و منابع طبیعی تویسرکان در قالب وقف و خیّرساز با سرمایه و همت مهندس ذوالفقاری ساخته شده است.

مجموع اعتبار صرف شده در این پروژه از طرف خیر مبلغ ۷۵ میلیارد ریال و از طرف دانشگاه بوعلی‌سینا نیز مبلغ ۲۵ میلیارد ریال می‌باشد.

در حاشیه این مراسم دکتر محمدی‌فر رئیس دانشگاه پس از بازدید از قسمت‌های مختلف دانشکده فنی و منابع طبیعی تویسرکان، در جلسه‌ای با اعضای هیات علمی و کارکنان این دانشکده گفتگو کرد.

خبرنگار: مولوی
عکس: محمدی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه نخست