پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۶۰۹
|
کد خبر: ۴۹۶۸
با هدف حمایت و تشویق مؤلفان، مترجمان و مصححان و ناشران سراسر کشور؛

فراخوان سی‌ونهمین جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران منتشر شد

سی‌ونهمین جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران با هدف حمایت و تشویق مؤلفان، مترجمان و مصححان و ناشران سراسر کشور و ارتقای فرهنگ جامعه اسلامی ایران و حفظ استقلال و هویت فرهنگی در بهمن ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۸ - ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰

فراخوان سی‌ونهمین جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران منتشر شد

به گزارش بسنا و به نقل از ایرنا، دبیرخانه سی‌ونهمین جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران از ناشران، پژوهشگران، محققان، مولفان، مترجمان و مصححان دعوت می‌کند با ثبت‌نام در تارنمای اینترنتی جایزه کتاب سال کتاب یا کتاب‌های پیشنهادی خود را تا ۳۱ شهریور سال ۱۴۰۰ به دبیرخانه این جایزه ارسال کنند.

بر اساس این فراخوان، آثار ارسالی باید برای نخستین‌بار در سال ۱۳۹۹ منتشر شده باشند و جزء کتاب‌های کمک درسی و عکس‌برداری شده نباشد. همچنین کتاب باید دارای برگه اعلام وصول باشد.

تنها کتاب‌هایی در این جایزه مورد داوری و ارزیابی قرار می‌گیرند که پدیدآورنده یا ناشر کتاب، کاربرگ ثبت‌نام را در تارنمای جایزه تکمیل و به همراه دو نسخه از کتاب به دبیرخانه ارسال کند. همچنین آثار دریافت شده بازگردانده نخواهد شد.

کتاب‌های داستان کوتاه، داستان بلند و رمان بزرگسال، نقد ادبی (تالیف)، مستندنگاری، شعر بزرگسال و شعر کودک و نوجوان به‌دلیل همپوشانی با «جایزه جلال آل‌احمد» و «جشنواره شعر فجر» در جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران داوری و بررسی نمی‌شوند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران  مراجعه کنند.

دبیرخانه سی‌ونهمین جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران در تهران، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان برادران مظفر جنوبی، کوچه خواجه‌نصیر، شماره ۲، طبقه اول واقع شده است. همچنین کد پستی این دبیرخانه ۱۳۱۵۷۵۳۷۱۵ است.

برچسب ها: دانشگاه کتاب سال
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آموزش و پژوهش