پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۹۲۱
|
کد خبر: ۵۰۸۵
ثبت‌نام برای شرکت در آزمون استخد‌امی دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزش عالی و پارک‌های علم و فناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری، از امروز سه‌شنبه ۱۸ خرداد آغاز شده و در روز شنبه ۲۲ خرداد پایان می‌پذیرد.
تاریخ انتشار: ۰۸:۰۱ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۰

به گزارش بسنا، ثبت‌نام برای شرکت در آزمون استخد‌امی دانشگاه‌ها، موسسات آموزش عالی و پارک‌های علم و فناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری در سال ۱۴۰۰، منحصراً به صورت اینترنتی از امروز سه‌شنبه ۱۸ خرداد آغاز شده و در روز شنبه ۲۲ خرداد پایان می‌پذیرد.

متقاضیان باید در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما که همزمان با شروع ثبت‌نام بر روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت و همچنین فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز؛ به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کنند.

آزمون روز ۲۲ مرداد ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

دکتر اباصلت خراسانی مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت علوم پیش از این گفته است: آزمون روز ۲۲ مرداد ماه سال جاری برگزارمی شود و حداکثر ۴۰ روز پس از برگزاری آزمون، نتایج اولیه اعلام خواهد شد.

دکتر خراسانی همچنین اظهار داشت: از ۱۹۶۰ نفر نیروی انسانی که جذب خواهند شد، ۱۶۹۳ نفر سهمیه دانشگاه‌ها، ۱۴۸ نفر سهمیه موسسات آموزشی و پژوهشی، ۱۱۹ نفر سهمیه پارک‌های علم و فناوری هستند و حوزه ستادی وزارت علوم هم در این آزمون فاقد سهمیه است.

وی خاطرنشان کرد: کارکنان قراردادی شاغل در دانشگاه‌ها و موسسات وابسته نیز می‌توانند در این آزمون شرکت کنند و میزان سنوات آنان در زمان ثبت‌نام به حداکثر سن اضافه خواهد شد.

مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت علوم تاکید کرد: افراد بومی شهرستان‌ها در زمان ثبت نام، باید نسبت به بارگذاری فرم استشهاد محل سکونت به منظور محاسبه امتیاز بومی گزینی در سامانه ثبت‌نام اقدام نمایند.

دکتر خراسانی یادآور شد: لازم است متقاضیان برای اطلاع از کد رشته‌های تحصیلی که می‌توانند در این آزمون شرکت کنند، دفترچه راهنمای آزمون را که از روز ۱۸ خرداد ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت، مطالعه کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه نخست