پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۳۶۴
|
کد خبر: ۵۴۶۷
با ارسال نامه معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت؛

ثبت‌نام دانشجویان برای مشارکت در طرح واکسیناسیون عمومی آغاز شد

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، طی نامه‌هایی جداگانه به رؤسا و سرپرستان دانشکده‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور، بر لزوم بهره‌مندی بیشتر از ظرفیت دانشجویان علوم پزشکی در تسریع امر واکسیناسیون عمومی تاکید کرد.
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۶ - ۲۲ شهريور ۱۴۰۰

به گزارش بسنا، در این نامه تاکید شده است؛ در پی واکسیناسیون عمومی کرونا در کشور و نیاز مبرم کادر بهداشتی و درمانی به یاری و مشارکت همه جانبه در این زمینه و با توجه به تاکید مقام عالی وزارت مبنی بر بهره‌مندی از ظرفیت دانشجویان در راستای تسهیل و تسریع واکسیناسییون عمومی کرونا، معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت اقدام به راه‌اندازی سامانه جهت ثبت نام دانشجویان داوطلب همکاری با عنوان "مجاهدین واکسیناسیون" کرده است که تاکنون بیش از ۵ هزار دانشجو در این سامانه ثبت نام کرده‌اند.

بدین منظور لیست داوطلبانی که در سامانه مربوطه ثبت نام کرده‌اند، براساس استان محل سکونت فعلی و دانشگاه محل تحصیل جهت بهره‌مندی آن دانشگاه از خدمات داوطلبانه این دانشجویان از طریق سامانه به نشانی kanoonf.behdasht.gov.ir در اختیار معاونت فرهنگی و دانشجویی قرار گرفت.

بر این اساس لینک ثبت نام جهت همکاری در واکسیناسیون https://kanoonf.behdasht.gov.ir/vaccine می‌باشد و دانشجویان متقاضی می‌توانند از طریق این لینک ثبت نام کنند.

همچنین دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی می‌توانند در قالب دو تیم اعم از "تزریقات" و "پذیرش ثبت نام" شرکت کنند که درتیم تزریقات امکان ثبت نام دانشجویان رشته‌های بهداشت عمومی، پرستاری، مامایی، هوشبری و اتاق عمل و در تیم پذیرش نیز امکان ثبت نام همه دانشجویان فراهم است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دانشجو