پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۶۷۳
|
کد خبر: ۷۱۰
دکتر یعقوب محمدی فر به همراه اعضای هیأت رئیسه دانشگاه بوعلی سینا، همگام با آحاد مردم همدان و عموم دانشگاهیان، در راهپیمایی شکوهمند روز قدس شرکت کردند.
تاریخ انتشار: ۱۳:۳۰ - ۱۸ خرداد ۱۳۹۷

به گزارش خبرنگار بسنا، دکتر یعقوب محمدی فر رئیس دانشگاه بوعلی سینا، به همراه اعضای هیأت رئیسه دانشگاه، همگام با آحاد مردم همدان و عموم دانشگاهیان، در راهپیمایی شکوهمند روز قدس شرکت کردند.

امروز جمعه 18 خرداد 1397، در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که در تاریخ پرافتخار ایران اسلامی، به فرمان امام راحل عظیم الشأن، در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و در نفی رژیم غاصب صهیونیستی اسرائیل، به نام روز قدس نام نهاده شده است، آحاد مردم انقلابی و شهیدپرور همدان و عموم دانشگاهیان، همگام با سایر هموطنان در اقصی نقاط کشور در در راهپیمایی شکوهمند روز قدس شرکت کردند و شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

گفتنی است، مردم روزه دار شرکت کننده در راهپیمایی روز قدس، پس از انجام این فریضه جهانی، در نماز پرفیض جمعه شرکت کردند.

خبرنگار: اسدی


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه نخست

برگزاری حضوری کلاس‌های عملی به تاخیر افتاد/ دفاع از رساله یا پایان‌نامه تا پایان آبان ۱۳۹۹ در قالب نیمسال ۹۸۲ امکان‌پذیر است/ امکان شرکت مشروط در امتحان جامع فراهم شد/ ۲۹شهریور؛ شروع نیمسال ۹۹۱/ دانشجویان دانشگاه بوعلی‌سینا برای ترم تابستانی چه کنند؟!/ تکلیف امتحانات برگزارنشده ترم ۹۸۲ چیست؟!  (۳ نظر)