پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۱۴۹۸
|
کد خبر: ۱۰۵۵
با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

سرپرست دانشگاه اردکان منصوب شد

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، طی حکمی، دکتر فاطمه بهجتی اردکانی را به سمت سرپرست دانشگاه اردکان منصوب کرد.
تاریخ انتشار: ۱۷:۲۰ - ۱۳ شهريور ۱۳۹۷

به گزارش بسنا و به نقل از وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به دکتربهجتی اردکانی آمده است:

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی به موجب این حکم به سمت "سرپرست دانشگاه اردکان" منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با بهره‌مندی از تجارب همه اعضای هیات علمی دانشگاه و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت‌های تعیین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت‌المال و اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری و رعایت دقیق مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه، نهایت کوشش و اهتمام خویش را به کار برید.

دکتر فاطمه بهجتی متولد اردکان و دارای تحصیلات در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به ترتیب در رشته های علوم تربیتی و برنامه ریزی آموزشی است.

وی دوره دکتری تخصصی خود را در رشته برنامه ریزی درسی گذرانده و تا کنون در دانشگاه اردکان در سمت های اجرایی نظیر مدیر گروه روانشناسی، مشاوره و مطالعات و معاونت اداری و مالی فعالیت داشته است.

وزیرعلوم همچنین در نامه جداگانه‌ای از خدمات دکترعلی نصیری طوسی، رئیس سابق دانشگاه اردکان در مدت زمان تصدی این مسؤولیت قدردانی کرد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دانشگاه