پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۱۲۳۳
|
کد خبر: ۲۳۸۶
با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان؛

چهارمین نشست هیأت اندیشه ورز جوان استان برگزار شد + گزارش تصویری

چهارمین نشست هیأت اندیشه ورز جوان استان، با حضور مصطفی آزادبخت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان برگزار شد.
تاریخ انتشار: ۱۸:۱۹ - ۰۵ خرداد ۱۳۹۸

به گزارش خبرنگار بسنا، چهارمین نشست هیأت اندیشه ورز جوان استان، با حضور مصطفی آزادبخت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان برگزار شد.

در این نشست ضمن ارائه برنامه های سه ماهه آتی توسط دبیران کارگروه ها، طرح مشاوران دستگاه اجرایی نهایی شد.

مصطفی آزادبخت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان در جمع هیأت اندیشه ورز جوان اظهار داشت: جوان جایگاه ویژه و بی بدیلی در جامعه دارد و جوانی مقوله ای بدون جایگزین است.

وی افزود: تشکیل هیأت اندیشه ورز جوان یک کار ابتکاری و بی‌نظیری است که آقای شاهرخی با فکر بلند آن را شروع کردند، با توجه به اینکه این تشکل برای اولین بار در کشور اجرا شده و و برای اجرا در کشور الگو است، طبیعیا اموری که الگو هستند همیشه تهدید و آسیب بیشتری دارند.

آزادبخت با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با جوانان، اظهار داشت: پیامبر جوانانی را دوست داشتند که منش بزرگان را داشتند، این ویژگی در جمع هیأت اندیشه ورز جوان دیده می‌شود.

وی در ادامه با بیان اینکه نمایندگان هیأت اندیشه ورز در کارگروه های مختلف استان حضور پیدا خواهند کرد افزود: هیأت اندیشه ورز جوان با حضور در کارگروه ها به صورت عملی با امور اجرایی استان آشنا می شوند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در پایان اظهار داشت: رمز موفقیت خودسازی است؛ اول خود را بسازید سپس خانواده را که پس از آن بتوانید به جامعه کمک کنید. ما معتقدیم که شما بهترین مشاورانی هستید که ما را در راه رسیدن به هدفمان کمک می کنید.


خبرنگار: بابائیان


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:

برگزاری حضوری کلاس‌های عملی به تاخیر افتاد/ دفاع از رساله یا پایان‌نامه تا پایان آبان ۱۳۹۹ در قالب نیمسال ۹۸۲ امکان‌پذیر است/ امکان شرکت مشروط در امتحان جامع فراهم شد/ ۲۹شهریور؛ شروع نیمسال ۹۹۱/ دانشجویان دانشگاه بوعلی‌سینا برای ترم تابستانی چه کنند؟!/ تکلیف امتحانات برگزارنشده ترم ۹۸۲ چیست؟!

استانی

برگزاری حضوری کلاس‌های عملی به تاخیر افتاد/ دفاع از رساله یا پایان‌نامه تا پایان آبان ۱۳۹۹ در قالب نیمسال ۹۸۲ امکان‌پذیر است/ امکان شرکت مشروط در امتحان جامع فراهم شد/ ۲۹شهریور؛ شروع نیمسال ۹۹۱/ دانشجویان دانشگاه بوعلی‌سینا برای ترم تابستانی چه کنند؟!/ تکلیف امتحانات برگزارنشده ترم ۹۸۲ چیست؟!

برگزاری حضوری کلاس‌های عملی به تاخیر افتاد/ دفاع از رساله یا پایان‌نامه تا پایان آبان ۱۳۹۹ در قالب نیمسال ۹۸۲ امکان‌پذیر است/ امکان شرکت مشروط در امتحان جامع فراهم شد/ ۲۹شهریور؛ شروع نیمسال ۹۹۱/ دانشجویان دانشگاه بوعلی‌سینا برای ترم تابستانی چه کنند؟!/ تکلیف امتحانات برگزارنشده ترم ۹۸۲ چیست؟!  (۳ نظر)

اساتید از تاریخ ۳۱ خرداد تا ۱۲ تیر در محل دفتر کار خود حضور خواهند داشت/ امتحانات پایان‌ترم از ۱۴ تا ۲۹ تیر به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود/ مهلت ثبت نمرات دروس بدون پروژه کارشناسی تا ۱۰ مرداد و دروس پروژه‌دار کارشناسی و دروس تحصیلات تکمیلی تا ۷ شهریور خواهد بود/ دروس عملی که امکان تدریس مجازی آن‌ها وجود دارد باید تا ۱۲ تیر تکمیل شده و تا ۱۰ مرداد نمرات آنها ثبت شوند  (۱ نظر)

پرطرفدارترین عناوین