پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۹۶۵
|
کد خبر: ۳۸۳۳
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور گفت: دیدار رمضانی دانشجویان با رهبر معظم انقلاب امسال به دلیل شیوع کرونا، به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار خواهد شد.
تاریخ انتشار: ۱۵:۲۹ - ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹

به گزارش بسنا و به نقل از فارس، حجت‌الاسلام مصطفی رستمی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، درباره دیدار دانشجویان با مقام معظم رهبری که طبق سنت هر ساله در ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود، گفت: امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا شرایط این دیدار تغییر کرده و این دیدار امسال به صورت ویدئو کنفرانس با حضور نمایندگان دانشجویی برگزار می‌شود.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها ادامه داد: در این دیدار نمایندگان تشکل‌ها، اتحادیه‌ها و دانشجویان جهادی در محضر رهبری از طریق ویدئو کنفرانس صحبت خواهند کرد و نقطه نظرات خود را همانند سال‌های قبل اعلام می‌کنند.

وی ابراز کرد: کم و کیف این دیدار کنفرانسی از قبل اعلام شده بود، اما با توجه به دیدار کارگر‌ان ما در تلاش هستیم تا آن را گسترده تر کنیم.

مصطفی رستمی تبیین کرد: تعداد شرکت کنندگان در این دیدار محدود است و اینکه چه تعداد می‌توانند حضور یابند، اعلام خواهد شد. 

وی بیان داشت: با توجه به اینکه دیدار حضوری لغو شد، ما در تلاش هستیم تا باتوجه به شور و شوق دانشجویان برای دیدار با رهبری و برکات این جلسه برای فضای دانشجویی، پس از اتمام دوران کرونا از رهبری درخواست کنیم تا جلسه‌ای جایگزین و حضوری برای دانشجویان فراهم شود و امیدواریم اجابت کنند.

حجت‌الاسلام رستمی در پایان با اشاره به زمان برگزاری این دیدار گفت: زمان قطعی برگزاری دیدار در نیمه سوم ماه رمضان خواهد بود که تاریخ و روز آن اعلام خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه نخست