پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۱۳۵۴
|
کد خبر: ۴۲۳۳
دفتر پژوهش و آموزش بر اساس نیازهای پژوهشی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، پژوهشگران را به مشارکت در طرح‌های پژوهشی سال ۱۳۹۹ فرا خواند.
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۹ - ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
فراخوان طرح‌های پژوهشی سال ۹۹ نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور منتشر شد

به گزارش بسنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، دومین فراخوان دوسالانۀ نهاد به منظور حل مسائل پژوهشی کتابخانه‌های عمومی از سوی دفتر پژوهش و آموزش نهاد منتشر شد.

در این فراخوان از شخصیت‌های حقوقی (دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی، انجمن‌های علمی، شرکت‌های دانش‌بنیان و ...) و حقیقی (پژوهشگران و دانشوران دانشگاهی و منفرد) در دامنه‌های موضوعی و رشته‌های تخصصی: علم اطلاعات و دانش‌شناسی، علوم اجتماعی و رفتاری، حقوق و سیاست‌گذاری عمومی، علوم مالی و اقتصادی، مدیریت و کارآفرینی، مهندسی (عمران، شهرسازی، تأسیسات، صنایع، رایانه و فناوری اطلاعات)، مطالعات علم و فناوری (علوم محض، تاریخ و فلسفه و سیاست‌گذاری و ترویج علم وفناوری)، هنر و معماری دعوت شده است پیشنهادهای خود را در انطباق با درخواست‌نامه‌های (RFP) اعلام‌شده تا دهم مهرماه 1399 تنظیم کرده، از طریق سامانه «مدیریت طرح های پژوهشی نهاد کتابخانه های عمومی کشور» ارسال کنند.

بنابراین اطلاعیه، انتشار 12 درخواست‌نامهۀ این فراخوان در دو مرحله (11 مرداد: هشت درخواست‌نامه؛ 20 مرداد: چهار درخواست‌نامه) انجام می‌شود.

همچنین از آنجا که زمان ثبت طرح‌های پژوهشی در سامانه ملی سمات و دریافت شناسه رهگیری و انعقاد قرارداد، محدود و تعریف‌شده است، مهلت ارسال پیشنهاده تمدید نخواهد شد و پنجم آبان، زمان اعلام نتایج داوری پیشنهادها خواهد بود.

کارکنان نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و مجریان طرح‌های پژوهشی جاری نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور نمی‌توانند در این فراخوان شرکت کنند و مشارکت و تداوم همکاری ایشان از طریق (شبکه متخصصان کتابخانه عمومی) و فراخوان‌های آتی خواهد بود.

متن کامل فراخوان و فایل درخواست‌نامه‌ها از طریق سامانه «مدیریت طرح‌های پژوهشی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور» به نشانی  http://rpm.iranpl.ir  قابل مشاهده و دسترسی است.

 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آموزش و پژوهش