پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۳۷۶
|
کد خبر: ۵۴۵۴
محمد خیراندیش گفت: با توجه به بالا بودن شمار مراجعه کنندگان به پایگاه تجمیعی، ایجاد پایگاه مستقل تزریق واکسن برای دانشجویان در دانشگاه بوعلی سینا همدان پیش بینی شده است.
تاریخ انتشار: ۱۳:۵۵ - ۲۰ شهريور ۱۴۰۰
به گزارش بسنا و به نقل از ایرنا، محمد خیراندیش اظهار داشت: واکسیناسیون دانشجویان پزشکی و پیراپزشکی زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی پیش از این در استان همدان انجام شده که از امروز نیز دانشجویان سایر رشته‌ها و دانشگاه‌های دولتی، پیام نور، آزاد و غیرانتفاعی در شهرستان همدان علیه ویروس کرونا واکسینه می‌شوند.

وی افزود: دانشجویان برای تزریق واکسن کرونا می‌بایست در سامانه پیش بینی شده ثبت نام کرده و براساس زمان تعیین شده به یکی از پایگاه‌های تجمیعی واکسیناسیون در شهرستان همدان مراجعه کنند.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان همدان تاکید کرد: همراه داشتن کارت ملی و کارت دانشجویی هنگام مراجعه به پایگاه‌های تجمیعی واکسیناسیون به منظور احراز هویت فرد و تزریق واکسن کرونا الزامی است.

خیراندیش گفت: البته با توجه به بالا بودن شمار مراجعه کنندگان به پایگاه تجمیعی، ایجاد پایگاه مستقل تزریق واکسن برای دانشجویان در دانشگاه بوعلی سینا همدان پیش بینی شده که برای این منظور از ظرفیت و توان دانشجویان پزشکی و پیراپزشکان برای تسریع روند واکسیناسیون استفاده می‌شود.

رییس مرکز بهداشت شهرستان همدان اظهار داشت: در همین ارتباط کار تزریق واکسن به طلاب نیز همزمان با دانشجویان در این شهرستان آغاز شده و این افراد نیز برای تزریق واکسن کرونا باید در سامانه ثبت نام کنند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان نیز دراین خصوص گفت که کار واکسیناسیون تمامی دانشجویان این استان تا بهمن ماه امسال انجام می‌شود.

سیده زهرا اصغری اظهار داشت: تاکنون بیش از ۶۰ درصد دانشجویان علوم پزشکی استان همدان علیه ویروس کرونا واکسینه شده اند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه نخست