پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۴۶۳
|
کد خبر: ۵۴۸۲
دکتر محمد‌علی زلفی‌گل، وزیر علوم تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر میثم یاری عضو هیات علمی دانشگاه بوعلی‌سینا را به عنوان مشاور وزیر علوم در امور جوانان و نخبگان منصوب کرد.
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۴ - ۲۹ شهريور ۱۴۰۰

دکتر میثم یاری به عنوان مشاور وزیر علوم در امورجوانان و نخبگان منصوب شد

 
به گزارش بسنا و به نقل از وزارت علوم، در متن حکم انتصاب دکتر یاری آمده است:

جناب آقای دکتر میثم یاری

با سلام و احترام

نظر به مراتب تعهد، دانش و تجارب ارزنده جناب‌عالی، به موجب این حکم به سمت مشاور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در امور جوانان و نخبگان منصوب می‌شوید.

امید است با توکل به خداوند سبحان ماموریت‌ها و وظایف مرتبط در حوزه جوانان و نخبگان را در چارچوب برنامه‌های ارائه شده اینجانب به مجلس شورای اسلامی و بر پایه قوانین و سیاست‌های دولت محترم به انجام رسانید. بایسته است با پیروی از آموزه‌های اسلامی و با بهره گیری از توان و تجربه خویش و ظرفیت‌های موجود، با همکاری و تعامل صمیمانه با مراجع ذی صلاح، مدیران و کارکنان وزارت متبوع، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و فناوری، نقشی شایسته در جهت پی گیری و پاسخگویی به امور مربوط به جوانان عزیز و نخبگان فرهیخته به عنوان سرمایه‌های ارزشمند کشور عزیزمان ایفا نمایید.

توفیق جناب عالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال خواستارم.

دکتر میثم یاری متولد سال ۱۳۶۶، دانش‌آموخته رشته شیمی و عضو هیات علمی دانشگاه بوعلی سینا است.

از افتخارات وی می‌توان به مواردی از قبیل فارغ التحصیل برتر مقطع دکتری تخصصی داخل کشور فدراسیون سرآمدان علمی کشور، ات مام دو دوره پسادکتری با استفاده از سهیمه دانشجویان سرآمد فدراسیون سرآمدان علمی کشور، دانش آموخته برگزیده مقطع دکتری بنیاد ملی نخبگان، دانشجوی برگزیده مقطع دکتری بنیاد ملی نخبگان و دریافت جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان اشاره کرد.

دکتر یاری عضو دائم دفتر استعداد‌های درخشان دانشگاه بوعلی سینا بوده و دانشجوی برگزیده آموزشی-پژوهشی دانشگاه بوعلی سینا در دو سال تحصیلی پیاپی می‌باشد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
صفحه نخست