پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۶۹۲
|
کد خبر: ۵۵۵۵
رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی اعلام کرد:

معافیت تحصیلی دانشجویان داخل کشور به صورت اینترنتی صادر می‌شود

رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی از صدور اینترنتی معافیت تحصیلی دانشجویان داخل کشور خبر داد.
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۱ - ۲۲ مهر ۱۴۰۰

به گزارش بسنا، سردار تقی مهری اظهارکرد: در راستای هوشمندسازی خدمات سازمان و کاهش مراجعات حضوری مشمولان، با تلاش‌های صورت گرفته امکان صدوراینترنتی معافیت تحصیلی دانشجویان داخل کشور فراهم شده است.

وی با تاکید براینکه شرط اصلی بهره مندی از معافیت تحصیلی، نداشتن غیبت سربازی است، گفت:کلیه پذیرفته شدگان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور، می‌توانندپس از دریافت کدسخا از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) و با ورود به پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی vazifeh.police.ir و انتخاب درگاه خدمات الکترونیک برای ثبت درخواست معافیت تحصیلی خود اقدام کنند.

سردارمهری گفت: برای راهنمایی بیشترمشمولان در فرآیند صدور اینترنتی معافیت تحصیلی، موشن گرافی این موضوع در پایگاه اطلاع رسانی سازمان وکانال‌های آن بارگذاری و قابل بهره برداری است.

وی با بیان اینکه سربازان حین خدمت در صورت قبولی در مقطع تحصیلی کارشناسی و بالاتر از خدمت ترخیص می‌شوند، افزود: کارکنان وظیفه نیز می‌توانند به صورت اینترنتی نسبت به ثبت درخواست خود اقدام و پس از تایید مجوز ثبت نام توسط دانشگاه، نسبت به طی مراحل ترخیص از خدمت از طریق معاونت‌های وظیفه عمومی سراسر کشوراقدام کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دانشجو