پایگاه خبری دانشگاه بوعلی سینا- بسنا

تعداد بازدید: ۱۳۵۹
|
کد خبر: ۶۵۸
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور خبر داد؛

نام نویسی مجدد آزمون کارشناسی ناپیوسته، از ۲۸ خرداد

دکتر حسین توکلی از ثبت نام بیش از ۷۶ هزار داوطلب در مرحله اول ثبت نام اولیه آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته خبر داد و گفت: مرحله دوم ثبت نام و ویرایش اطلاعات از ۲۸ خرداد ماه شروع می‌شود.
تاریخ انتشار: ۱۶:۱۱ - ۰۵ خرداد ۱۳۹۷

به گزارش بسنا و به نقل از ایسنا، دکتر حسین توکلی ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده اطلاعات ثبت نامی داوطلبان ثبت نام کننده در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۹۷ که برای شرکت در آزمون مذکور ثبت نام نموده‌اند، از روز دوشنبه ۲۸ خرداد ۹۷ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد.

وی در ادامه تصریح کرد: داوطلبان مذکور ضرورت دارد از روز دوشنبه ۲۸ خرداد حداکثر تا پایان روز شنبه دوم تیر ماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و اصلاحات مذکور نسبت به مشاهده، کنترل و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور، گفت: به منظور مساعدت و همراهی با داوطلبانی که در مهلت مقرر برای ثبت نام در آزمون فوق اقدام ننموده‌اند نیز ترتیبی اتخاذ شده تا این داوطلبان نیز در مهلت تعیین شده نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی تأکید کرد: بر اساس آمار اولیه گزارش شده تعداد ۷۶ هزار و ۶۴۹ نفر در مرحله اول آزمون فوق ثبت نام کردند.

دکتر توکلی در نهایت خاطرنشان کرد: در صورتی که اصلاحات جدیدی از آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته به سازمان سنجش آموزش کشور واصل شود،‌ این اصلاحات از روز یکشنبه ۲۷ خرداد بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آموزش و پژوهش